פרגולות אלומיניום
בין לקוחותינו
מעוניינים בהצעת מחיר?

פרגולות אלומיניום איכותיות

כדי ליצור שייכות בין הפרגולות לנראותו ולעיצובו של הבית, בוחרים בדרך כלל מוטיב עיצובי אשר דומה לקו העיצובי של הבית כדי ליצור המשכיות של החשיבה העיצובית. בדרך זו בונים פרגולות בשלל דוגמאות וצובעים אותן בכל צבע שבוחר המעצב או הלקוח. כל פרגולה מוסיפה חיות במקום שבו היא ממוקמת ויוצרת פנינת חמד בגינה, פרגולות למרפסת או מעל החניה.

דוגמאות לפרוייקטים אחרונים

איכותן של פרגולות אלומיניום

רוב הפרגולות אשר נבנות היום הן מאלומיניום. חומר זה הוא חזק ועמיד ולכן מתאים לכך ביותר. מעבר לכך, הוא מסוגל גם לעמוד בפני פגעי מזג האוויר הן בחורף והן בקיץ ויש לכך יתרון עצום.

פרגולות אלומיניום הן משטח ישר אשר בנוי מפרופילים אשר מותקנים זה לצד זה באופן צפוף. זאת כדי למנוע את חדירת קרני השמש החמות והמסנוורות אשר מפריעות מאד כאשר אנשים יושבים מתח לפרגולה. או לחילופין מתקינים פרופילים אשר ממוקמים בצפיפות זה לצד זה וכך קרני השמש אינן מסוגלות לחדור פנימה.

סביב הפרופילים מקימים מסגרת מפלדה שהיא המתכת האיתנה ביותר, כך שהפרופילים לא יפלו חלילה. את הפרגולה מחזקים בדרך כלל באמצעות ברגיי נירוסטה שהם העמידים ביותר כדי ליצור חיבורים מאסיביים ולמנוע פתיחה של הקונסטרוקציה.

פרגולות מאלומיניום אינן מצריכות תחזוקה שוטפת אלא לאחר כמה שנים. רצוי מדי פעם לוודא שהחיבורים הם חזקים ולא רופפים ואם נוצר ריחוק עקב סיבות שונות, חשוב לחזק אותם שוב או להחליף את הברגים בברגים חדשים.

אם לאחר כמה שנים, הפרגולה אינה נראית במיטבה, לקוחות רבים בוחרים לפרק אותה ולהזמין פרגולה חדשה במיקום זהה, או לשנות מיקום ובהזדמנות זו גם להגדיל את שטחה לנוחות מקסימלית.

מיקומן של פרגולות אלומיניום

במרפסות ממקמים בדרך כלל את הפרגולות במרכזן וכך נהנים מישיבה נוחה ביותר במקום מוצל. בחצר או בגינה, מחפשים בדרך כלל מקום מוצל ובו מקימים אותן. אפשר לייצר פרגולות בכל גודל רצוי מבחינת אורך ורוחב וכך ליצור את השטח המתאים ביותר לכל משפחה בהתאם לכמות הנפשות אשר נמצאים מתחת לפרגולה בדרך כלל.

בגינות גדולות, אפשר לבנות פרגולות על שטחים נרחבים יותר, כדי ליצור הצללה מעל בריכת השחייה או הג'קוזי. המרחב המוצל כולל גם את השטחים סביבם כדי ליצור נוחות מרבית לכולם.

מיקום ההתקנה של כל פרגולה תואם את הצורך. אפשר לחבר אותה לאחד הקירות של הבית או של המרפסת, או להתקין אותן בזכות עצמן כאשר הן מחוזקות במשולשים מאסיביים בארבע הפינות כך שלא תהיה אפשרות לכל תזוזה של הפרגולה ושחלילה היא לא תיפול.

שאלות ותשובות

היתרונות של פרגולות אלומיניום שהם עשויות מחומר חזק ועמיד, המתאים לתנאי המזג אוויר בחורף ובקיץ. בנוסף, הן אינן מצריכות תחזוקה שוטפת בדרך כלל אלא לאחר כמה שנים. כמו כן, בחברת מגן גידור אחזקות אנו מחזקים את הפרגולות באמצעות כלים איכותיים שמחזיקים שנים רבות.

פרגולות אלומיניום מציעות יתרונות רבים בהשוואה לפרגולות מעץ. הן עמידות בפני מזג האוויר, לא דורשות תחזוקה תכופה כמו פרגולות מעץ, וניתן להתאים אותן לסגנון ולעיצוב הבית בצורה ייחודית. בנוסף, פרגולות אלומיניום יכולות להחזיק לאורך זמן ולהיות עמידות בפני קרני חום ושמש.

כן, פרגולות אלומיניום יכולות להתאים כמעט לכל סוגי הבתים. הן מגוונות מאוד בעיצובן וניתן להתאים אותן לסגנון הבית ולצרכים האישיים של הלקוח. בנוסף, ניתן להתאים את גודלן וצורתן למסגרת החיצונית של הבית.

כן, פרגולות אלומיניום ניתן להתקין על גגות קיימים. הן מתקינות באמצעות מתקנים מיוחדים שמתחברים למבנה הקיים ומאפשרים התקנה יציבה ובטוחה.

כן, אם אתה רוצה לשדרג את פרגולה שלך לפרגולת אלומיניום, ניתן לפרק אותה ולהזמין פרגולה מאלומיניום חדשה באותו המקום, או לשנות את מיקומה ואפילו להגדיל שטח את הפרגולה על מנת להגביר את השימושיות.

מאמרים אחרונים

שדרוג הגינה בעזרת מעקות מעוצבות

הגינה היא מקום מיוחד שבו ניתן ליהנות מהטבע, להירגע ולבלות זמן איכות עם בני המשפחה והחברים. עם זאת, לעתים קרובות, גינות רבות נראות מוזנחות וחסרות

גלילה לראש העמוד
לקבלת הצעת מחיר ב-WhatsApp
להצעת מחיר חייגו עכשיו