שערים מברזל
בין לקוחותינו
מעוניינים בהצעת מחיר?

שערים מברזל

שערים מברזל נמצאים כמעט בכל מקום. הם נחשבים לשערים עמידים  וחזקים, הם מעניקים רמת הגנה גבוהה ביותר, הם מעוצבים והם יפים. השערים העשויים מברזל מעוצבים במגוון עיטורים ופיתולים מרשימים הנעשים בטכניקות חדישות ומדויקות כמו שימוש בטכניקת חיתוך בלייזר ועוד.

מגן גידור אחזקות

דוגמאות לפרויקטים אחרונים של שערים מברזל

שערים מברזל – כל הסוגים של שערי הברזל

שערים מברזל חשמליים מבטיחים רמת הגנה גבוהה ותפעול קל, נוח וידידותי. שערים חשמליים משמשים למגוון מטרות, לכניסה לחצר הבית, בכניסה לחניות במתחמים פרטיים, ציבוריים ותעשייתיים.

יש סוגים שונים של שערי ברזל חשמליים. יש שערים המופעלים באופן אוטומאטי באמצעות שלט רחוק או טלפון נייד והם נבדלים זה מזה בעיצוב, במידות, בסוג המנועים, בגודל המנועים, בטכנולוגיית הייצור ובמחירים.

שערי הזזה חשמליים המיוצרים מברזל הם שערים מסיביים העשויים מברזל. שערי ההזזה מתאימים לבתים פרטיים ומבנים ציבוריים והם נפתחים הצידה באופן אופקי, אם התנאים מאפשרים שערי ההזזה ייבלעו בתוך נישה נסתרת בדומה לחלונות הזזה. ככל שהשער יהיה כבד יותר כך יידרשו מסילות חזקות ויציבות ומנועים חזקים.

שערי כנף חשמליים הם שערים העשויים מברזל, הם נפתחים על גבי ציר בעזרת שלט ואפשר לבחור את כיוון הפתיחה בהתאם לנתונים בשטח. כדי לפתוח את שערי הכנף חשוב שיהיה שטוח פנוי שיאפשר את פתיחת השער.  שערי הכנף קלים יותר נאשר שערי הזזה, הם יכולים להיות שערים ידניים או שערים חשמליים.

שערי הרמה חשמליים מברזל הם שערים המתרוממים מעלה בעזרת מנוע חשמלי. השערים יכולים להתרומם במספר דרכים, הם יכולים להיגלל אל תוך תיבה בדומה לתריס או להיפתח כלפי מעלה כיחידה אחת. שערי הרמה מתאימים למקומות צרים כמו בפתחי חנויות ועוד, הם שקטים, נוחים וקלים לתפעול.

שערים מברזל הם שערים מעוצבים. אפשר להזמין אותם במגוון צבעים ואפשר לשלב בהם דוגמות שונות כמו חריטות, פרזולים או חומרי גלם אחרים כמו זכוכית או עץ.

שערים מברזל – מה עדיף שערים מברזל או מאלומיניום?

שערים מברזל הם שערים עוצמתיים, מרשימים וחזקים. לעומת השערים ממתכת האלומיניום, הם נחשבים לשערים כבדים יותר ואם בוחרים שערים חשמליים, חשוב להתאים מנוע בעל נפח מתאים.

שערים מאלומיניום חסינים בפני תהליכים של חמצון, קורוזיה וחלודה, לעומתם השערים מברזיל עלולים להחליד כאשר הם נחשפים ללחות ולמים לאורך זמן רב. כדי למנוע תופעות של חלודה וקורוזיה בשערי הברזל, צובעים את השערים בצבעים מיוחדים המגנים עליהם בפני החלודה.

חומר הברזל נחשב לחומר זול יותר מאשר האלומיניום, אך המחיר הסופי של השער משוקלל ממספר גורמים כמו חומר הגלם, מבנה השער, גודל השער, העיצוב, נפח המנוע הנדרש ועוד.

חברת "מגן גידור אחזקות בע"מ" מציעה מבחר גדול של שערים מברזל, בכל הגדלים ובעיצובים שונים.

שאלות ותשובות

שערי מברזל נחשבים לחזקים ועמידים בפני מזג האקלים וכן לשניות. הם מתאימים למי שרוצה שער עם עיצוב מדוייק וייחודי לעבודות היישום שלו.
ישנם כמה דברים שצריכים להיות חשובים בבחירת שער מברזל, כמו העצמת המסגרת, הקשרים, המשקולת והמראה הכללי שרצוי להשאיר. היצרנים מציעים שלל דגמי שערות מברזל הכוללים שערי פתיחה ידניים, שערי תמיכה, שערי מדרגות, וכן גם שערי חשמל.

 

המחיר של שער מברזל משתנה לפי הכמות של מתכות וחומרי משאב, העצם של המסגרת, וגם העבודה להחלפה. כדי לדעת את המחיר, אנחנו ממליצים לפנות אלינו על מנת לקבל הצעת מחיר מעודכנת.

מאמרים אחרונים

איך לנקות שער אלומיניום?

שערים מאלומיניום הם בחירה פופולרית עבור בתים, עסקים ומוסדות ציבוריים. הם חזקים, הם עמידים, הם קלים לתחזוקה וזמינים במגוון רחב של עיצובים וצבעים. עם זאת,

שערים מאלומיניום עם עיצוב אישי

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו 077-6670165 שערים הם לא רק אמצעי אבטחה וחסימה, אלא גם אלמנט עיצובי חשוב המהווה חלק בלתי נפרד מחזות

מעקות לחדר מדרגות

מעקה מאלומיניום דגם C107 מעקה לחדר מדרגות הוא רכיב בטיחותי וחיוני המסייע לאנשים לעלות ולרדת במדרגות בצורה בטוחה ונוחה. הוא תורם לתחושת הביטחון, במיוחד עבור

גלילה לראש העמוד
לקבלת הצעת מחיר ב-WhatsApp
להצעת מחיר חייגו עכשיו