שערי ברזל

בין לקוחותינו

מעוניינים בהצעת מחיר?

שערים מברזל

שערי הברזל נמצאים כמעט בכל מקום. הם נחשבים לשערים עמידים  וחזקים, הם מעניקים רמת הגנה גבוהה ביותר, הם מעוצבים והם יפים. השערים העשויים מברזל מעוצבים במגוון עיטורים ופיתולים מרשימים הנעשים בטכניקות חדישות ומדויקות כמו שימוש בטכניקת חיתוך בלייזר ועוד.

דוגמאות לפרוייקטים אחרונים

שערים מברזל – כל הסוגים של שערי הברזל

שערים מברזל חשמליים מבטיחים רמת הגנה גבוהה ותפעול קל, נוח וידידותי. שערים חשמליים משמשים למגוון מטרות, לכניסה לחצר הבית, בכניסה לחניות במתחמים פרטיים, ציבוריים ותעשייתיים.

יש סוגים שונים של שערי ברזל חשמליים. יש שערים המופעלים באופן אוטומאטי באמצעות שלט רחוק או טלפון נייד והם נבדלים זה מזה בעיצוב, במידות, בסוג המנועים, בגודל המנועים, בטכנולוגיית הייצור ובמחירים.

שערי הזזה חשמליים המיוצרים מברזל הם שערים מסיביים העשויים מברזל. שערי ההזזה מתאימים לבתים פרטיים ומבנים ציבוריים והם נפתחים הצידה באופן אופקי, אם התנאים מאפשרים שערי ההזזה ייבלעו בתוך נישה נסתרת בדומה לחלונות הזזה. ככל שהשער יהיה כבד יותר כך יידרשו מסילות חזקות ויציבות ומנועים חזקים.

שערי כנף חשמליים הם שערים העשויים מברזל, הם נפתחים על גבי ציר בעזרת שלט ואפשר לבחור את כיוון הפתיחה בהתאם לנתונים בשטח. כדי לפתוח את שערי הכנף חשוב שיהיה שטוח פנוי שיאפשר את פתיחת השער.  שערי הכנף קלים יותר נאשר שערי הזזה, הם יכולים להיות שערים ידניים או שערים חשמליים.

שערי הרמה חשמליים מברזל הם שערים המתרוממים מעלה בעזרת מנוע חשמלי. השערים יכולים להתרומם במספר דרכים, הם יכולים להיגלל אל תוך תיבה בדומה לתריס או להיפתח כלפי מעלה כיחידה אחת. שערי הרמה מתאימים למקומות צרים כמו בפתחי חנויות ועוד, הם שקטים, נוחים וקלים לתפעול.

שערים מברזל הם שערים מעוצבים. אפשר להזמין אותם במגוון צבעים ואפשר לשלב בהם דוגמות שונות כמו חריטות, פרזולים או חומרי גלם אחרים כמו זכוכית או עץ.

שערים מברזל – מה עדיף שערים מברזל או מאלומיניום?

שערים מברזל הם שערים עוצמתיים, מרשימים וחזקים. לעומת השערים ממתכת האלומיניום, הם נחשבים לשערים כבדים יותר ואם בוחרים שערים חשמליים, חשוב להתאים מנוע בעל נפח מתאים.

שערים מאלומיניום חסינים בפני תהליכים של חמצון, קרוזיה וחלודה, לעומתם השערים מברזיל עלולים להחליד כאשר הם נחשפים ללחות ולמים לאורך זמן רב. כדי למנוע תופעות של חלודה וקרוזיה בשערי הברזל, צובעים את השערים בצבעים מיוחדים המגנים עליהם בפני החלודה.

חומר הברזל נחשב לחומר זול יותר מאשר האלומיניום, אך המחיר הסופי של השער משוקלל ממספר גורמים כמו חומר הגלם, מבנה השער, גודל השער, העיצוב, נפח המנוע הנדרש ועוד.

חברת "מגן גידור אחזקות בע"מ" מציעה מבחר גדול של שערים מברזל, בכל הגדלים ובעיצובים שונים.

מאמרים אחרונים

מעקות ברזל מעוצבות

התמונה להמחשה בלבד מעקות ברזל מיועדים לשימושים שונים ויכולים להיות מותקנים במרחבים שונים. בין בבית, במשרד, במפעל או במרחב הציבורי. ניתן להקים מעקות ברזל לשם

המשך קריאה »

שער כניסה לבית פרטי

התמונה להמחשה בלבד שערי כניסה לבתים מהווים קו אבטחה ראשון בשמירה על יושבי הבית ורכושם וגם מציגים ומבטאים את טעמם האישי של בעלי הבית כחלק

המשך קריאה »
גלילה לראש העמוד
לקבלת הצעת מחיר ב-WhatsApp
Call Now Button דילוג לתוכן