שערים אלומיניום
בין לקוחותינו
מעוניינים בהצעת מחיר?

שערים מאלומיניום

בכל נסיעה, בעיר ומחוץ לעיר, אפשר לראות שערים. בכניסה ליישובים, בכניסה למתחמי חניה, בכניסה לבניינים, לבתים פרטיים ועוד. יש מגוון גדול של חומרי גלם שמהם אפשר לבנות שערים, אך אם תשימו לב תראו שרוב השערים עשויים מאלומיניום ולא בכדי. למתכת האלומיניום יש יתרונות רבים, היא עמידה לשנים רבות, היא אינה דורשת תחזוקה, אינה חשופה לפגעי מזג האוויר ויחסית לסוגי המתכות השונות, היא נחשבת למתכת זולה.

דוגמאות לפרויקטים אחרונים שערים מאלומיניום

שערים מאלומיניום – על מה צריך לשים לב כאשר בוחרים שער אלומיניום

כאשר אתם בוחרים שער עליכם להחליט האם אתם מעוניינים בשער שקוף או אטום. שער אטום יעניק לכם תחושה של פרטיות וביטחון. לא כל אחד יוכל להציץ אל החצר שלכם או אל מגרש החניה וכדאי לדעת כי גם שער אטום יכול להיות שער מיוחד, מעוצב ומסוגנן.

מהו חומר הגלם שממנו מייצרים את השער, פלסטיק, עץ מתכת או אלומיניום. לכל סוג של חומר גלם יש יתרונות, אך גם חסרונות. יחסית לחומרי הגלם האחרים לשערי האלומיניום יש הרבה יתרונות ומעט חסרונות. שערים מאלומיניום הם שערים עמידים שאינם חשופים לפגעי מזג האוויר. הם לא מתבלים, הצבע שלהם לא דוהה, הם אינם דורשים תחזוקה מיוחדת, כמו שערים מעץ למשל, והמחיר שלהם זול יחסית למחירים של שערים עשויים ממתכות שונות.

יש לשים לב לצורת הפתיחה של השער ולמהירות הפתיחה. שערים מאלומיניום נפתחים בצורות שונות, יש שערים הנפתחים משני הצדדים, יש הנפתחים רק לכיוון אחד, יש הנגללים כלפי מעלה בדומה לתריס ועוד. שערים מאלומיניום יכולים להגיע עם מנוע חשמלי אשר מאפשר פתיחה מהירה באמצעות שלט או קוד טלפוני.

חשוב לקחת בחשבון את התחזוקה של השער. שערים העשויים מעץ, לדוגמה, דורשים תחזוקה קבועה. אחת לתקופה יש צורך לשמן אותם בשמן מיוחד ולצבוע את העץ שדהה. לעומתם, שערים מאלומיניום אינם דורשים תחזוקה.

שערים מאלומיניום – 4 דברים שכדאי לדעת על מתכת האלומיניום

  • האלומיניום הוא חומר גמיש, לכן קל מאוד לעבד אותו וליצור ממנו מגוון של צורות וסגנונות.
  • האלומיניום אינו חומר דליק ולכן הוא נחשב לחומר בטיחותי המאפשר לעשות בו שימוש גם באזורים החשופים לסכנת אש.
  • האלומיניום נחשב לחומר ירוק וידידותי לסביבה. קל מאוד למחזר אותו, ולכן הוא אהוב במיוחד על שוחרי איכות הסביבה ועל הארגונים הירוקים.
  • האלומיניום נחשב למתכת עמידה מאוד, ולכן הוא משמש לבניית גדרות ושערים במבנים ציבוריים רבים ובכל מקום שבו נעשה בהם שימוש תכוף.

חברת "מגן גידור ואחזקות" צברה ניסיון רב בשימוש בחומר האלומיניום. צוות החברה מייצר בהצלחה את כל סוגי הגדרות והשערים לאינספור לקוחות מרוצים.

גדרות אלומיניום נועדו להציע מגוון רחב יותר של צורות וסגנונות, ללא גבולות ליצירתיות.

בניגוד לחומרים אחרים, גדרות אלומיניום יכולות לשמש לפרויקטים רבים – ממחיצות להולכי רגל ועד למתחמי בריכות ועוד. הם אחד החומרים הגמישים ביותר בשוק כיום, מה שאומר יותר אפשרויות לפרויקט הבא שלך!

להצעת מחיר התקשר אלינו למספר 077-6670165

מאמרים אחרונים

מהם סוגי השערים המעוצבים

גדר ברזל חזקה במיוחד לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו 077-6670165 שערים מעוצבים הם דרך נהדרת להוסיף נופך אישי וייחודיות לבית או לעסק שלכם.

התקנת שערי ברזל לבית פרטי

גדר ברזל חזקה במיוחד התקנת שערי ברזל לבית פרטי יכולה להתאים למגוון רחב של בעלי בתים ולצרכים שונים. הם מתאימים לבעלי בתים המחפשים להגן על

גלילה לראש העמוד
לקבלת הצעת מחיר ב-WhatsApp
להצעת מחיר חייגו עכשיו