פרגולות

בין לקוחותינו

מעוניינים בהצעת מחיר?

דוגמאות לפרוייקטים אחרונים

פרגולות הן פריט פונקציונלי מאד ולכן אפשר לראות אותו בגינות ובחצרות רבות, הן אצל משפחות והן במקומות ציבוריים כמו פארקים.

 

איכותן של הפרגולות

רוב הפרגולות אשר נבנות היום הן מאלומיניום. חומר זה הוא חזק ועמיד ולכן מתאים לכך ביותר. מעבר לכך, הוא מסוגל גם לעמוד בפני פגעי מזג האוויר הן בחורף והן בקיץ ויש לכך יתרון עצום.

 

הפרגולות הן משטח ישר אשר בנוי מפרופילים אשר מותקנים זה לצד זה באופן צפוף. זאת כדי למנוע את חדירת קרני השמש החמות והמסנוורות אשר מפריעות מאד כאשר אנשים יושבים מתח לפרגולה. או לחילופין מתקינים פרופילים אשר ממוקמים בצפיפות זה לצד זה וכך קרני השמש אינן מסוגלות לחדור פנימה.

 

סביב הפרופילים מקימים מסגרת מפלדה שהיא המתכת האיתנה ביותר, כך שהפרופילים לא יפלו חלילה. את הפרגולה מחזקים בדרך כלל באמצעות ברגיי נירוסטה שהם העמידים ביותר כדי ליצור חיבורים מאסיביים ולמנוע פתיחה של הקונסטרוקציה.

 

פרגולות מאלומיניום אינן מצריכות תחזוקה שוטפת אלא לאחר כמה שנים. רצוי מדי פעם לוודא שהחיבורים הם חזקים ולא רופפים ואם נוצר ריחוק עקב סיבות שונות, חשוב לחזק אותם שוב או להחליף את הברגים בברגים חדשים.

 

אם לאחר כמה שנים, הפרגולה אינה נראית במיטבה, לקוחות רבים בוחרים לפרק אותה ולהזמין פרגולה חדשה במיקום זהה, או לשנות מיקום ובהזדמנות זו גם להגדיל את שטחה לנוחות מקסימלית.

 


גולשים התעניינו גם בגדרות מאלומיניום


 

מיקומן של הפרגולות

במרפסות ממקמים בדרך כלל את הפרגולות במרכזן וכך נהנים מישיבה נוחה ביותר במקום מוצל. בחצר או בגינה, מחפשים בדרך כלל מקום מוצל ובו מקימים אותן. אפשר לייצר פרגולות בכל גודל רצוי מבחינת אורך ורוחב וכך ליצור את השטח המתאים ביותר לכל משפחה בהתאם לכמות הנפשות אשר נמצאים מתחת לפרגולה בדרך כלל.

 

בגינות גדולות, אפשר לבנות פרגולות על שטחים נרחבים יותר, כדי ליצור הצללה מעל בריכת השחייה או הג'קוזי. המרחב המוצל כולל גם את השטחים סביבם כדי ליצור נוחות מרבית לכולם.

 

מיקום ההתקנה של כל פרגולה תואם את הצורך. אפשר לחבר אותה לאחד הקירות של הבית או של המרפסת, או להתקין אותן בזכותעצמן כאשר הן מחוזקות במשולשים מאסיביים בארבע הפינות כך שלא תהיה אפשרות לכל תזוזה של הפרגולה ושחלילה היא לא תיפול.

 

עיצובן של הפרגולות

כדי ליצור שייכות בין הפרגולות לנראותו ולעיצובו של הבית, בוחרים בדרך כלל מוטיב עיצובי אשר דומה לקו העיצובי של הבית כדי ליצור המשכיות של החשיבה העיצובית. בדרך זו בונים פרגולות בשלל דוגמאות וצובעים אותן בכל צבע שבוחר המעצב או הלקוח. כל פרגולה מוסיפה חיות במקום שבו היא ממוקמת ויוצרת פנינת חמד בגינה, במרפסת או מעל החניה.

מאמרים אחרונים

גלילה לראש העמוד
Open chat
לקבלת הצעת מחיר ב-WhatsApp
Call Now Button דילוג לתוכן