מעקות ברזל

בין לקוחותינו

מעוניינים בהצעת מחיר?

דוגמאות לפרוייקטים אחרונים

במפעלים היצרנים העוסקים בתחום המתכת אפשר ליצר מעקות ברזל לשימושים שונים, בבית, במשרד במפעל וגם במקומות רבים בשטח.

הזמנה של מעקות ברזל

קיימות מטרות רבות להתקנה של מעקות ברזל. בכל הזמנה יש לבצע מדידות מדויקות ולהבין את מטרתו של המעקה, כדי להתאים את ההזמנה לצורך.

אפשר לייצר מעקות ברזל עבור המרפסות כדי שחלילה מישהו לא ייפול למטה. מייצרים אותם על פי התקן הישראלי על משטח השיש בכל ההיקף הפתוח של המרפסת מנקודה לנקודה, בכמה פרופילים צפופים כדי ליצור הגנה מלאה.

כמו כן אפשר לייצר מעקה ברזל פנים עבור דירות כמו דופלקסים שיש בתוכן מדרגות. מתקינים את מעקות הברזל על פי המידות מצד אחד או משני צדי המדרגות. המטרה היא שכל מי שעולה או יורד במדרגות יוכל להיעזר בנקודת האחיזה וגם לעלות או לרדת בבטחה.

עיצוב של מעקות ברזל

עיצובן של מעקות ברזל הוא בקשת רחבה מאד של עיצובים ועיטורים. מתקינים פסי ברזל בקטע שבין המעקה לבין המדרגות וביניהן מכינים עיטורים בשפע של צורות מעוגלות או הנדסיות עם אביזרים נלווים ומתקבלים מעקות ברזל יפהפיים בעלי דוגמאות ייחודיות באמצעות הברזל אשר נחתכות באופן מדויק או לחלופין באמצעות עבודות נפחות מקצועיות. הקו הראשון של המעקה בקו המדרגות יכול להיות ישר או בעל קו מעוגל אשר מעניק יופי עוצמתי לכל גרם המדרגות.

קיימת אופציה לשלב בין העיטורים גם לוחות זכוכית הגודל זהה לאורכם של כמות מסוימת של מדרגות או לחלופין לוחות זכוכית שאינן בגודל סטנדרטי אלא חתוכות בלייזר בצורה מסוימת וכך הן נראות כזכוכיות המרחפות בין המדרגות כשעולים וכשיורדים.

מעקה ברזל עבור התקנה ברחובות

הרשויות המקומיות מזמינות מעקות ברזל בשלל מידות ומציבה אותן בכניסה למתנ"ס, אולמות ספורט, בית הספר וגני הילדים וזאת כדי להגן על המבנים האלו ממכוניות ומאנשים לא רצויים. המעקות הללו הן סוג של חסימה ולכן אפשר לראותן בכל מקום בעיר.

מעקות ברזל גם מותקנים בפארקים, הם תוחמים את מרחב הפארק כדי שהילדים לא יעברו אותו ויצאו החוצה לכיוון הכביש. כך מתקינים מעקה ברזל ארוך ונמוך מתחילתו של הפארק ועד סופו באופן מעגלי.

איכותו של מעקה ברזל

מעקה ברזל עשוי ברזל בקוטר ספציפי על פי דרישתו של המתכנן וזאת תוך התחשבות במטרה שלשמה הוא מיועד. מוטות או פרופילים של  הברזל קיימים בכמה קטרים וגדלים ובוחרים את הקוטר המתאים על פי המטרה של המעקה הספציפי.

מעקה לברזל עבור עסקים

בעסקים רבים כמו לדוגמה במסעדות או באולמות אירועים, קיים אולם פנימי ויש גם מרפסת חיצונית. בדרך זו קיימים גם משרדים ועסקים רבים. החשיבה של בעלי העסק היא ליצור כניסה למרפסת של המסעדה ומשם שהלקוחות יעברו לאולם הפנימי. לכן יוצרים תיחום בכל היקפה של המרפסת תוך יצירת פתח כניסה. כך הלקוחות מגיעים, נשארים במרפסת או מעדיפים להיכנס לאולם.

מאמרים אחרונים

גלילה לראש העמוד
Open chat
לקבלת הצעת מחיר ב-WhatsApp
Call Now Button דילוג לתוכן