מעקות אלומיניום
בין לקוחותינו
מעוניינים בהצעת מחיר?

מעקה אלומיניום עבור המדרגות

גרם מדרגות בבתים פרטיים או בדירות דופלקס, נבנה בצורות שונות, ישר, ספירלי או מעוגל. בעל זווית אחת מהרצפה ועד הקומה השנייה, או כמה זוויות כך שמדובר בשני גרמי מדרגות שהם קצרים יותר. כדי למנוע נפילה של מבוגרים ושל ילדים בעת העלייה או בעת הירידה, מתקינים מעקות אלומיניום מתחילת המדרגות ועד סופן.

כדי ליצור הגנה מקסימלית, גובהו של המעקה הוא  90 ס"מ והמרווח בין המדרגה למעקה הוא 8 ס"מ. אפשר להתקין מעקה אלומיניום לאחיזה ובין המעקה למדרגות פרופילים דקים. אופציה נוספת היא התקנה של משטחי זכוכית רבודה ביניהם.

בשנים האחרונות יש דרישה גבוהה מאד להתקנת משטחי זכוכית בצדי גרמי המדרגות לאור יופיים הרב שמוסיף רבות לעיצובו היוצא דופן של כל בית. מתקינים באופן מוקפד את משטחי הזכוכית תוך חיבור מאסיבי לפרופילים כדי שהמשטחים לא יזוזו ממקומם ולא יפלו חלילה על בני הבית. מעקות אלומיניום שעומדים בתו התקן הישראלי, מסוגלים לשאת משקל כבד ולכן יש להם את היכולת לשאת גם את משטחי הזכוכית הכבדים.

דוגמאות לפרוייקטים אחרונים

מעקות אלומיניום במדרגות

התקנה של מעקות אלומיניום במרפסות היא האופציה המועדפת בבניינים חדשים שנבנים וזאת עקב חוזקו ועמידותו של חומר זה. האלומיניום עדיף על פני הברזל אשר עם השנים מחליד ומעלה קורוזיה וגם עדיף על פני העץ שעם השנים נרקב.

האלומיניום המיועד למרפסת מותקן על פי התקן הישראלי בגובה 105 ס"מ מהרצפה. מדובר בחומר בטיחותי ועם זאת הוא יפה מעוצב ואסתטי כך שאפשר ליהנות מכל העולמות. בהתאם להחלטת המהנדס והמתכנן בכל מבנה, מזמינים מעקות אלומיניום ברוחב המתאים כיוון שהפרופילים קיימים ברוחבי חתך משתנים, הן רחבים והן צרים.

התקנה של מעקות במרפסות

אנשי מקצוע אשר עוסקים בהתקנת מעקות אלומיניום במרפסות הם אנשים מאד מיומנים אשר עוסקים בכך לאורך זמן. בהתאם לניסיון שלהם הם יודעים כיצד לעגן את משטחי הזכוכית הרבודה לעמודי פרופילים של האלומיניום באופן מחוזק ויציב וכך ליצור ביטחון מקסימלי לבני הבית. הם מעגנים אותם לקירות באמצעות המחברים הטובים והחזקים ביותר הקיימים. האלומיניום מסוגל לשאת משאות כבדים ולכן החיבור של הפרופילים מאלומיניום איכותית, עם זכוכית רבודה הוא אידיאלי.

היתרון של הזכוכית הוא בכך שילדים יכולים גם בגובה שלהם לראות מה קורה בחוץ כיוון שמסקרן אותם לראות את כלי התחבורה וכל פעילות אחרת שמתרחשת למטה. גם המבוגרים שיושבים במרפסת נהנים מהמראות למטה וכך הזכוכיות הן מענה מצוין עבור כל בני הבית.

מעצב הפנים של הבית או של הבניין בוחן כמה אופציות של גוונים ומחליט על הצבע שבו יצבעו את הפרופילים כך שתהיה הרמוניה והתאמה של צבעים, בין נראותו של המבנה לצבע של האלומיניום.

מאמרים אחרונים

שדרוג הגינה בעזרת מעקות מעוצבות

הגינה היא מקום מיוחד שבו ניתן ליהנות מהטבע, להירגע ולבלות זמן איכות עם בני המשפחה והחברים. עם זאת, לעתים קרובות, גינות רבות נראות מוזנחות וחסרות

גלילה לראש העמוד
לקבלת הצעת מחיר ב-WhatsApp
להצעת מחיר חייגו עכשיו