גידור אתרי בנייה

בין לקוחותינו

מעוניינים בהצעת מחיר?

גידור אתרי בנייה – להגן על הבטיחות ולמנוע גניבות

מתקדמת הבנייה, מתי זה יהיה מוכן ועוד. אך אתר בנייה הוא אומנם מקום מרתק ומרגש, אבל גם מסוכן, והחוק מחייב את בעלי האתר לנקוט בכל אמצעי הבנייה ובראשם גידור של אתר הבנייה.

אתרי בנייה הם אתרים מסוכנים המכילים חומרים כבדים ומסוכנים כמו מלט, אבנים כבדות, ברזלים, זכוכיות, משטחים כבדים ועוד נוסף על הציוד והמכשור הייעודי כמו טרקטורים, מלגזות, מנופים ורכבים כבדים העשויים לסכן עוברי אורח, ילדים וכל איש שאינו שייך לצוות הבנייה.

גידור אתרי בנייה היא חובה בסיסית. גם החוק מחייב את בעלי אתר הבנייה לתחום את האתר בגדר שתמנע סיכונים לאוכלוסייה הנמצאת בקרבת מקום, במיוחד כאשר האתר נמצא באזור של סביבת מגורים.

הגידור של אתר הבנייה יגן על האתר מפני גניבות של חומרים וציוד יקר הנמצאים בתוך המתחם וימנע כניסה של אנשים זרים אל תוך המתחם.

כאשר מגדרים את אתר הבנייה יש להקפיד על מספר כללים:

  • על הגדר יש לתלות שלט גדול וברור המודיע על איסור כניסה לאתר ומתריע על הסכנה.
  • את סוג הגדר ואת אופי הגדר יש לבחור בהתאם למספר אלמנטים כמו קרבה לאזורי מגורים שבהם נמצאים ילדים וקשישים, התאמה  לסוגי הסכנות של האתר כמו בורות פתוחים, התמוטטות של קירות ועוד.
  • הסדרה של כניסה ויציאה של העובדים באתר וכלי רכב כמו משאיות מלט, טרקטורים, מנופים ועוד.
  • חשוב להקפיד לבנות גדר שלא תסתיר את שדה הראייה של העוברים והשבים ושל הנהגים באתר ומחוצה לו.
  • יש להקפיד שלא לפגוע בצמחייה ולא לחסום את מעבר המים בסביבה, במיוחד בתקופת החורף.
  • את גובה הגדר ואת סוג הגדר יש להתאים לתנאי השטח הייחודים של הגדר ושל הסביבה.

גידור אתרי בנייה – 3 סוגים של גדרות

יש שלושה סוגים של גדרות המשמשים לגידור של אתרי בנייה גדר פתוחה, גדר קשיחה וגדר מחסום.

גדר פתוחה מתאימה לאתרים שבהם הסכנה פחותה, גדר קשיחה, גדר אטומה, מתאימה לאתרים שבהם רמת הסכנה גבוהה כאשר בגדרות אלו חשוב להקפיד שגובה הגדר לא יהיה פחות משני מטרים.

כאשר אתם בוחרים חברה לגידור אתרי בנייה חשוב לקחת בחשבון את הניסיון שיש לחברה בביצוע ובתכנון של גידור לאתרי בנייה. צוות העובדים ב"מגן גידור אחזקות בע"מ" צבר ניסיון רב בתחום, אם תבחרו בנו תוכלו להיות בטוחים שהגדר שהתקנתם היא גדר בטיחותית המתאימה לתנאי השטח.

דוגמאות לפרוייקטים אחרונים

מאמרים אחרונים

מעקה בטיחות למדרגות

התמונה להמחשה בלבד בדירות רבות שיש בהם יותר מקומה אחת, מתקינים מדרגות ולכן הצוותים של מגן גידור אחזקות מתקינים במקביל למדרגות גם מעקה בטיחות למדרגות.

המשך קריאה »
גלילה לראש העמוד
Open chat
לקבלת הצעת מחיר ב-WhatsApp
Call Now Button דילוג לתוכן