גדרות ברזל

בין לקוחותינו

מעוניינים בהצעת מחיר?

דוגמאות לפרוייקטים אחרונים

המאסיביות של הברזל והאפשרות ליצור ממנו צורות מיוחדות, מדרבנים לקוחות רבים להזמין גדרות ברזל מעוטרות ומקושטות בעלות נראות יוצאת דופן.

גדרות ברזל מעוצבות

סביב בתים פרטיים הלקוחות מעוניינים להתקין גדר מאסיבית ולכן הבחירה היא בגדרות ברזל אשר מורכבות מעמודים הניצבים זה לזה צד באורך שווה ובמרווחים זהים על פי התקן. בחלק העליון של הגדר אפשר ליצור פס ובו קישוט קבוע הנמשך לכל אורכה של הגדר. או לחלופין קישוט נפרד בחלק העליון של כל עמוד.

קיימים דגמים מרהיבים רבים והלקוח בסיוע מעצב הפנים בוחר  איזה דגם אהוב עליו. כל הדגמים הם בעלי נראות קלאסית וסולידית ולכן עוטפים את הבית הפרטי ומעניקים לו טאץ' יפהפה. מעבר לדגמים הקיימים אפשר תמיד לתכנן קישוט או עיטור מיוחד ולייצר אותו עבור הבית הפרטי הספציפי.

המגמה היא ליצור גדרות ברזל מעוצבות אשר כוללות דוגמה זהה בגדרות וגם בשער הכניסה לבית ובשער הכניסה לחניה כדי להעניק אחידות בנראות הכללית. בדרך זו מבדלים שער זה משערים אחרים כך שיהיה קל לזהות את הבית הספציפי.בתום ההתקנה המתקינים צובעים את הגדרות בצבע הרצוי, לבן, אפור, שחור או בכל אחד מהצבעים של מניפת הצבעים המותאמים עבור צביעת ברזל.

גדרות ברזל מעוצבות הם סימן ההיכר של בתים רבים הן בשכונות בעיר והן במושבים וביישובים רבים. לקוחות רבים אוהבים מאד את הנראות של הברזל שמעוררת השראה של חומר חזק ומאד מאסיבי ולכן מבחינתם זוהי ההגנה האופטימלית על הבית. מעבר לכך מתקינים גם מערכות הגנה שכוללות מערך אזעקה, מצלמות וכל צורך אחר כדי להעניק מעטפת של ביטחון לבני הבית.

אם מדובר בשער ברזל מאסיבי החיבור המושלם שלו הוא עם ידית ברזל שגם בה קיימים עיטורים או לחלופין ידית ארוכה שגם היא מברזל כבד. לאחר פתיחת הדלת באמצעות קוד הכניסה, דוחפים את השער פנימה ונכנסים הביתה. חשוב לוודא שיש לשער מנגנון טריקה אוטומטי, כך שהוא יינעל שוב לאחר שנכנסים פנימה ולא יישאר פתוח.

גדרות ברזל לפארקים

בפארקים יש חשיבות לתחום את השטח כדי שילדים לא ייצאו מהם וינועו לכיוון הכביש. לכן הרשות המקומית דואגת שיותקנו במקום זה גדרות ברזל מעוצבות בגובה הרצוי לביטחונם של הילדים. יש גדרות שהוסיפו בחלקן  העליון קו רוחבי עם קישוט כדי ליצור עניין וצובעים אותם בדרך כלל בצבע ירוק כך שיבלטו בשטח.

כך תוחמים גם גני שעשועים רבים סביב המגלשות והנדנדות מקימים גדר מהקרקע או מעל החומה הנמוכה. בהתאם לצורתו הגיאומטרית של גן השעשועים יוצרים גדר היקפית מרובעת, מלבנית או מעוגלת.

גם את מגרשי הספורט מגדרים בגדרות ברזל כדי לתחום את המרחב הפנימי ולא לאפשר לכדורים לצאת משטח המגרש החוצה. בדרך זו כל הכדורים כמו כדורי טניס, או כדורסל נותרים על המגרש ולא הולכים לאיבוד מחוץ למרחב הספורטיבי.

מאמרים אחרונים

מעקה בטיחות למדרגות

התמונה להמחשה בלבד בדירות רבות שיש בהם יותר מקומה אחת, מתקינים מדרגות ולכן הצוותים של מגן גידור אחזקות מתקינים במקביל למדרגות גם מעקה בטיחות למדרגות.

המשך קריאה »
גלילה לראש העמוד
Open chat
לקבלת הצעת מחיר ב-WhatsApp
Call Now Button דילוג לתוכן