גדרות אלומיניום
בין לקוחותינו
גדר מאלומיניום B107
מעוניינים בהצעת מחיר?

גדרות מאלומיניום

גדר היא דבר חשוב בכל בית ועסק. באמצעות גדר ניתן לשמור על הבית שלנו מפני גורמים זרים וכן על העסק שלנו מפני עוברי אורח או פורצים. בשנים האחרונות ניתן לראות גדרות מאלומיניום מעוצבות במגוון צבעים, סגנונות ודגמים. גדר מאלומיניום מעוצבת היא גדר אשר עמידה בפני מזג האוויר ואין צורך לתחזק אותה לעיתים דחופות, היא קלה להרכבה וטובה לבתים פרטים ובתי מגורים כולל בפריפריה להגנה מפני הגנה בטיחותית מפני זרים.

גדרות מאלומיניום – גדרות עמידות וחזקות

גדרות אלומיניום הן גדרות עמידות וחזקות לאורך שנים רבות. מחירן אינו גבוה וניתן להשיגן בקלות רבה. גדר אלומיניום מעוצבת היא גדר אשר ניתן ליהנות ממנה לאורך זמן, הבלאי שלה נמוך והיא מגיעה במגוון אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות אם תחזוקה נמוכה ביותר, לעומת גדרות אחרות. עם גדרות מאלומיניום מעוצבות תוכל ולהגן על הבית שלכם ולקבל את כל הביטחון שאתם זקוקים לו. תוכלו לבחור את הגדרות במספר אופציות ושילובים שונים כך שאתם מקבלים גם גדרות שנותנת לכם ביטחון במשך 24 שעות ביממה,  וגם גדרות אסתטיות יפות וחזקות שתהיה איתכם שנים רבות. את גדר אלומיניום מעוצבת יש להתאים לאופי הבית, השתלבות עם הסביבה ועוד.

למה כדאי לכם לרכוש גדר מאלומיניום מעוצבת

אם אתם רוצים להיות שונים ומקוריים ואתם אנשי מלאי שיק וסגנון גדרות מאלומיניום תתאים לכם עד מאוד. במקום להסתפק בגדר רגילה ומשעממת, תוכלו לשדרג את הגדר שלכם לגדר מעוצבת שמתאים לאופי ולצרכים האישיים שלכם. עם בחירת גדר בהתאם לצרכים האישיים שלכם והסגנון והצבע שאתם מתחברים אליו תוכלו ליהנות מגדרות איכותיות במחיר משתלם מאוד.

למי מתאים גדר אלומיניום מעוצבת?

גדר אלומיניום מעוצבת מתאימה לבתים פרטיים במרכז ובפריפריות אשר רוצים להגן על עצמכם מבינה בטיחותיות ומפני פולשים זרים. הגדרות לא רק שמגנות על הבית גם נראות יפות מאוד אסתטית ומגיעות במגוון נרחב של דגמים, צבעים וסגנונות. כך שלא צריך להתפשר על גדרות מברזל רגילה או גדרות מאלומיניום.

יתרונות גדר אלומיניום מעוצבת

לגדר אלומיניום מעוצבת ישנם לא מעט יתרונות אשר כוללים בין היתר: גדר חזקה הנשארת לאורך שנים רבות, כלומר יש לכם השקעה לטווח הרחוק ללא מעט שנים. הגדר מגיעה במגוון צבעים, דגמים, סגנונות כך שאתם יכולים לבחור את הסגנון המועדף עליכם וגם לזכות בגדר שנראית טוב ולא רק מגנה עליכם. עם גדרות מאלומיניום תוכלו לעשות התאמה אישית בהתאם לצרכים האישיים שלכם. הגדר מגנה עליכם במשך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ונותנת לכם את כל הביטחון וההגנה שאתם זקוקים לה. הגדר קלה להרכבה וקלה לפירוק, ואינה דורשת תחזוקה כמו גדרות אחרות. הגדר אינה עולה יקר וניתן להשיגה בקלות בכל מקום.

קצת עלינו!

מגן גידור אחזקות הינה חברה מובילה שמתמחה בפתרונות גידור ושערים במשך למעלה מ-12 שנים. חברתנו מקצועית ומציעה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות לכל צורך תוך שמירה על מחירים הוגנים. גדרות מאלומיניום מבית מגן גידור אחזקות הינן גדרות מעוצבות לפי סגנון כפרי, סגנון קלאסי או בסגנון נקי ומודרני. הן שערים מעוצבים בצורה אסתטית וניתן לשלב אותן עם חומרי גלם נוספים כמו עץ, זכוכית או מתכת. גדרות מאלומיניום הן גדרות עמידות, יציבות וחזקות, הינן מחזיקות עשרות שנים ואינן דורשות תחזוקה בכלל. נוסף על כך, חומר אלומיניום עמיד בכל תנאי מזג האוויר, אינו מחליד, אינו מעלה קורוזיה או חלודה, אינו נחלש ואינו נרקב. בזכות עמידותן, הן מתאימות לשימוש גם במסחרי כמו עמדות בתי עסק וכד'. לכן, לדעתו של מגן גידור אחזקות, גדרות מאלומיניום הן הפתרון האידיאלי עבור שמירה והגנה על הפרטיות ומניעת חדירת גורמים שונים אל הבית ודרך ליצירת מראה אסתטי ומרשים.

גדרות אלומיניום של מגן גידור אחזקות

גדרות מאלומיניום הם גדרות מעוצבות. חומר האלומיניום הוא חומר גמיש ואפשר ליצור ממנו מגוון רחב של צורות דקורטיביות. אפשר לשלב אותו עם חומרי גלם נוספים כמו עץ, זכוכית או מתכת או לעטר את הגדר במגוון של דוגמות וקישוטים. את הגדרות אפשר לעצב במגוון סגנונות, סגנון כפרי, סגנון קלאסי או בסגנון נקי ומודרני. מתכת האלומיניום מגיעה במגוון צבעים, חום, שחור, לבן, בז' ועוד.

גדרות מאלומיניום הן גדרות עמידות, הן מחזיקות עשרות שנים ואינן דורשות תחזוקה בכלל. חומר האלומיניום עמיד בכל תנאי מזג האוויר. הוא אינו מחליד, אינו מעלה קורוזיה או חלודה, אינו נחלש ואינו נרקב.

בעבר בנו גדרות מעץ, מאבן, מברזל או מפלסטיק, אך בשנים האחרונות רוב הגדרות הנבנות עשויות ממתכת האלומיניום ולא בכדי. גדרות העשויים מברזל חשופים לפגעי מזג האוויר, בעיקר לגשמים, ברד ושלג. המגע עם המים גורם למתכת הברזל להחליד, החלודה מחלישה את הברזל ועלולה לגרום להיסדקות הגדר או לשבירה.

לבניית גדרות מאלומיניום יש יתרונות גם על בניית גדרות מעץ. אומנם, גדרות מעץ הן גדרות יפות ואסתטיות, אך חומר העץ רגיש לפגעי מזג האוויר ולחרקים המזיקים לעץ. את גדרות העץ, בניגוד לגדרות מאלומיניום, יש לתחזק באופן קבוע, למשוח בשמן ולצבוע. נוסף על כך חומר העץ אינו עמיד וחזק כמו האלומיניום, במשך השנים הוא נוטה לדהות, להיחלש  ואפילו להירקב.

גדרות מאלומיניום עדיפות על גדרות מאבן. אומנם גדרות העשויות מאבן הן גדרות חזקות ועמידות, אך הן תופסות שטח רב, הן מוגבלות בעיצוב ודורשות תכנון בנייה מורכב.

גדרות מאלומיניום זולים יותר מהמחיר של הגדרות העשויים מחומרי גלם אחרים מאחר ומתכת האלומיניום היא אחת המתכות השכיחות מבין סוגי המתכות השונות ומחירה זול בהתאם.

גדרות העשויים מאלומיניום הם גדרות קלים לניקוי. אין צורך בחומרים מיוחדים כדי לנקות את הגדר ולהשיב לה את המראה הרענן, שטיפה קלה במים או ניקוי באמצעות מטלית לחה תנקה היטב את הגדר ותחזיר לה את הברק הטבעי.

מחפשים גדרות מאלומיניום? מצאתם! צרו קשר עם חברת "מגן גידור אחזקות" בנינו כבר אינספור גדרות ללקוחות מרוצים, נדע לבנות גם לכם גדר יפה ומתאימה.

שאלות תשובות

בהחלט. מתכת האלומיניום היא מתכת גמישה וקלה לעיצוב. כאשר אתם בוחרים גדר העשויה מאלומיניום אתם יכולים לבחור את גובה הגדר, את סגנון הגדר ולהתאים את העיצוב של הגדר לסגנון הנכס שלכם, לסגנון קלאסי, כפרי, וינטג' ועוד.

 

לסגסוגת האלומיניום יש יתרונות רבים על פני חומרים אחרים שמהם בונים גדרות. חומר האלומיניום קל לתחזוקה, הוא אינו חשוף לפגעי מזג האוויר, אין צורך לצבוע אותו או להחליף אותו אחת למספר שנים. גם אפשרויות העיצוב של חומר האלומיניום הן רבות, אפשר לייצר גדר בכל דוגמה, בכל גובה ובכל סגנון שתבחרו ובנוסף, יחסית לחומרי הגלם האחרים, גם המחיר של גדר האלומיניום אטרקטיבי יותר מהמחירים של חומרי הגלם האחרים.

 

בקלות רבה. מספיק להעביר מטלית לחה על הגדר ולנקות אותה מהאבק המצטבר או מלכלוכים שונים כדי שהיא תיראה שוב מבריקה וחדשה.

מאמרים אחרונים

שדרוג הגינה בעזרת מעקות מעוצבות

הגינה היא מקום מיוחד שבו ניתן ליהנות מהטבע, להירגע ולבלות זמן איכות עם בני המשפחה והחברים. עם זאת, לעתים קרובות, גינות רבות נראות מוזנחות וחסרות

גלילה לראש העמוד
לקבלת הצעת מחיר ב-WhatsApp
להצעת מחיר חייגו עכשיו