שער ברזל

שער ברזל

שער ברזל הוא בין השערים הנפוצים ביותר ולא בכדי. לשער הברזל יש יתרונות רבים, הם שערים חזקים, קלים לפתיחה, עמידים לאורך זמן רב ומהווים הרתעה מפני פריצה או חדירה אל הפרטיות. שערי ברזל מגיעים במגוון גדול של עיצובים ונוסף הם היותם פונקציונאליים הם גם אסתטיים, יפים ומעוצבים.

שער ברזל – 7 דברים שכדאי לדעת


שערי ברזל מעניקים רמת אבטחה גבוהה מאוד. רוב הפורצים והגנבים נוטים לפרוץ אל מקומות שאליהם קל לחדור. שער ברזל מקשה על הפריצה ופורצים רבים מוותרים על הפריצה אל השטח הפרטי כאשר הם ניצבים מול שערים חזקים העשויים מברזל.

אם אתם מתלבטים מאיזה חומר לבנות את השער, כדאי לבחור בחומר הברזל. בשנים האחרונות יש מבחר גדול של חומרי גלם המשמשים לבניית שערים כמו אלומיניום, עץ אלומיניום משלב בזכוכית ועוד, אך מבין כל החומרים בשונים, חומר הברזל עונה על כל הדרישות, הן מבחינת החוזק והבטיחות והן מבחינת העיצוב.

את שערי הברזל אפשר לעצב במגוון עיצובים. זהו אחד מחומרי הגלם היחידים שאפשר לעצב במגוון צורות ולצבוע במגוון צבעים. אם בעבר שערי הברזל היו דומים מאוד אחד לשני, בשנים האחרונות כל שער של ברזל הפך ליצירת אומנות ייחודית. מעצבים ואומנים משקיעים דמיון ותעוזה רבה בעיצוב שערי הברזל והתוצאות מלא מאכזבות.

שערים חשמליים נבנים משני סוגים של מתכות, מברזל או מאלומיניום. האלומיניום נחשב למתכת קלה ואיכותית בעוד שהברזל הוא מתכת כבדה. שערים חשמליים מברזל דורשים מנוע חזק יותר מאשר שערים חשמליים העשויים מאלומיניום. 

שערים העשויים מברזל דורשים תחזוקה רבה יותר מאשר שערי אלומיניום. מתכת הברזל אינה עמידה בפני תהליכי חמצון ובפני פגעי מזג האוויר, היא עלולה להחליד כאשר היא חשופה ללחות ולגשם והיא דורשת תחזוקה רבה יותר.

שער ברזל משמש למגוון צרכים. הוא מתאים לבתים פרטיים בשל אפשרויות העיצוב הרבות שלו, הוא מתאים למוסדות כמו בתי ספר, מוסדות ממשלתיים ומוסדות פרטיים בשל רמת ההגנה הגבוהה שהוא מעניק והוא משמש גם בכניסה ליישובים קהילתיים המחפשים רמת הגנה גבוהה במיוחד.
 
יש סוגים שונים של שערים חשמליים מברזל, יש שערים מתרוממים, יש שערים נגררים ויש שערי כנף. כאשר מתקינים שערים מברזל חשוב לשמור על הבטיחות באמצעות נורה, פנסים מהבהבים או חיישנים מיוחדים המסוגלים לזהות האם על מסלול הפתיחה או הסגירה של השער נמצאים ילדים, מבוגרים או חיות מחמד העלולים להיפגע.

מחפשים שער מברזל או כל שער אחר? צרו קשר עם חברת "מגן גידור אחזקות בע"מ"


אולי יעניין אותך:

שער כניסה לבית

שערים חשמליים לחניה

מלא פרטיך כאן