שערים לבית –7 דברים שחשוב לדעת

קטגוריות

שערים לבית
לשערים לבית יש מספר  תפקידים, הם נועדו לסמן גבול, הם מספקים הגנה ובטיחות לדיירי הבית והם מהווים גם פריט עיצובי ואסתטי, פריט שאותו פוגש כל מי שבא לבית כבר במבט הראשון. 
בחברת "מגן גידור ואחזקות בע"מ" צברו ניסיון רב בהתקנת שערים לבית. צוות החברה ישמח להציג לפניכם מגוון של שערים מסוגים שונים ולייעץ לכם בבחירת השער המתאים. אם אתם מחפשים שער  שיענה על כל הדרישות והציפיות שלכם, צרו קשר, נשמח לעזור!!

שערים לבית –7 דברים שחשוב לדעת


השערים הבסיסיים מורכבים מדלת אחת או שתיים הנפתחים באמצעות מפתח מתאים. שערים אלו הם שערים ותיקים ונפוצים, הם אינם מספקים רמת הגנה גבוהה במיוחד ומטרתם היא לסמן את הגבול בין השטח הפרטי לבין המרחב הציבורי.

שערים חשמליים הם המילה האחרונה בתחום השערים. אלו שערים המספקים רמת הגנה גבוהה ונוחות מרבית. את השערים החשמליים אפשר לחבר גם אל מערכת התראה המזעיקה את בעלי הבית כאשר מישהו זר מנסה לפתוח את השער או לדלג מעליו.  

השערים החשמליים יכולים להיפתח על ידי שלט רחוק, אפשר לפתוח אותם מהבית או מהרכב, גם ממרחק. יש סוגים שונים של שערים חשמליים יש הנפתחים לצדדים, יש הנגללים כלפי מעלה, יש הנפתחים לשני צדדים ועוד. את סוג השער יש לבחור בהתאם לתקציב ולתנאי השטח. 

יש מגוון של חומרים שמהם אפשר לבנות ולעצב שערים לכניסה. אפשר ליצור שערים מעץ, מפלסטיק, מברזל, ממתכת ועוד. לפני שאתם בוחרים שער לבית, עיינו בקטלוגים ובאתרי האינטרנט של החברות המובילות בתחום. כדאי גם לטייל בשכונות המאופיינות בבתים צמודי קרקע ולהתרשם ממגוון העיצובים של השערים. מצאתם שער יפה, צלמו אותו ובקשו מהחברה לעצב לכם שער דומה. 

שערים מאלומיניום הם המילה האחרונה בתחום, בשל היתרונות הרבים שיש לחומר האלומיניום. יחסית למתכות אחרות, חומר האלומיניום נחשב לחומר קל, הוא רך, גמיש, נוח לעיבוד ואפשר לעצב ממנו בקלות עיצובים מרשימים, אפשר לשלב בשער חומרים שונים כמו אלומיניום בשילוב זכוכית, בשילוב עץ ועוד.
חומר האלומיניום אינו מחליד, אינו צובר חומצה ואינו דוהה בשמש. האחזקה שלו קלה, ובניגוד לחומרים אחרים, השערים מאלומיניום אינם דורשים תחזוקה שוטפת. הם יפים, חזקים ועמידים לשנים רבות.

כאשר אתם מזמינים שערים לבית, אל תתפשרו על האיכות. אם רמת ההגנה של הבית חשובה לכם, אל תבחרו את השער הפשוט והזול. לפני שאתם בוחרים את השער מומלץ לבצע סקר שווקים, ללמוד היטב על סוגי השערים השונים, להכיר את היתרונות והחסרונות של כל שער, להכיר את מחירי השוק ובהתאם לנתונים לבחור את השער המתאים מכולם.

מלא פרטיך כאן