שערים מעוצבים

קטגוריות

שערים מעוצבים

שערים מעוצבים לבית, לבתי עסקים, למוסדות ציבוריים ועוד הם האלמנט הראשון שאתו נתקל כל מי שרוצה להיכנס למבנה. שער כניסה חייב להיות בטיחות ואמין, אך נוסף על כך, עליו להיות גם מרשים, יוקרתי ואסתטי. הבחירה בשער מעוצב היא חלק בלתי נפרד מההקפדה על עיצוב הבית ועל עיצוב הגינה.


שערים מעוצבים - כל האפשרויות, כל הסגנונות


לפני שבוחרים שער מעוצב יש להחליט על חומר הגלם שממנו ייבנה השער. חומרי הגלם הנפוצים הם המתכת, העץ והאלומיניום. 

שער ממתכת הייתה בחירה פופולארית לפני כשני עשורים בשל החוזק והעמידות של השערים מברזל. אך המחיר היקר של המתכת והנטייה שלה לפתח קורוזיה וחלודה, הורידו את הביקוש לשערים ממתכת, ועל אף זאת במקומות שבהם נדרשת יציבות, בטיחות ורמת הגנה גבוהה, השער ממתכת עדיין נשאר הבחירה הראשונה.

שער מאלומיניום הוא השער הנפוץ ביותר בשל היתרונות הרבים של מתכת האלומיניום. מתכת האלומיניום נחשבת למתכת זולה, יחסית לברזל, מתכת גמישה שקל לעבוד אתה, מתכת עמידה בפני פגעי מזג האוויר השונים, בקיץ ובחורף ועוד. שער מאלומיניום הוא שער קל לנשיאה, לפירוק והרכבה ובעת ההתקנה הוא אינו מייצר פסולת והתקנתו אינה כרוכה בעבודת בנייה קשה ומרעישה.

שער כניסה לבית חייב להיות שער מעוצב ומסוגנן, שער המתכתב עם הסגנון העיצובי של הבית ושל הגינה. כדי לבחור את סגנון העיצוב של השער אפשר לעיין בקטלוגים, בגלריות באינטרנט או לסייר בשכונות מסוגננות ועתיקות ולהתרשם מהשערים המיוחדים הנמצאים בהן. 

אם אתם אוהבים שערים בסגנון עתיק, כדאי לכם לסייר בשכונות עם בתים עתיקים ומיוחדים כמו עין כרם, משכנות שאננים בירושלים או בנווה צדק בתל אביב. במקומות אלו רוב השערים עתיקים ויפים, רובם אומנם בנויים מברזל, אך אם תרצו לבחור דווקא בשער מאלומיניום, תוכלו לעצב שער בסגנון עתיק גם מחומר האלומיניום.

אם לא מצאתם סגנון ועיצוב שמצא חן בעינכם, אתם יכולים לבחור שער בהתאמה אישית. חברות מקצועיות העוסקות בבניית שערים יוכלו לשרטט עבורכם מגוון של דוגמות מודרניות, עתיקות, בסגנון וינטאג' ועוד. 

שער מעוצב ידגיש גם את היופי של הגינה. אם העצים והצמחייה בגינה שלכם הם גבוהים, ומעוצבים בסגנון פראי כדאי להתאים להם שערים המעוצבים בסגנון עתיק, שערים שיתחמו את הגינה ויעניקו לה מראה מסוגנן ומיוחד. 

 אם תרצו שער כמעט בלתי נראה, תוכלו לבחור בשער בעל רצועות מתכת, שער שיחצוץ בין המרחב הציבורי למרחב הפרטי, אך לא יסתיר את כל אחד מהמרחבים זה בעיני זה. 

שערים מעוצבים נדרשים גם לחניות כדי להגן על הרכב שלכם מפני גורמים עונים ומזיקים. תוכלו לבחור בין שער מעוצב כלפי מעלה, שער כנף הנפתח כלפי חוץ, שערי חניה הנפתחים לצדדים ועוד.

אל תתפשרו על העמידות ועל הסגנון העיצובי של השער שלכם. צוות העובדים ב"מגן גידור ואחזקות בע"מ ,ידע לעצב יחד אתכם את השער שיתאים לכם.

אולי יעניין אותך לקרוא על:
שערים חשמליים לבית פרטי

מלא פרטיך כאן