שער חניה פרטי

קטגוריות

שער לחניה פרטי

שער חניה פרטי הוא שער המעניק ביטחון לבעלי הרכבים שהרכב שלהם נמצא במקום שמור ומוגן מפני גנבים ומזיקים אחרים. שער החניה יותר מחיצה והפרדה בין העוברים והשבים ולא כל אחד יכול להיכנס אל החניה ולגרום לרכב נזק. בבתים פרטיים  או במוסדות ציבור יוקרתיים לשער יש תפקיד נוסף, הוא מעניק גימור מושלם ואסתטי המשתלב עם המראה החזותי של הבניין

שער חניה פרטי - 10 טיפים שיעזרו לכם לבחור את השער המושלם


שערים העשויים מחומר האלומיניום נחשבים לשערים בעלי כושר ההישרדות הגבוה ביותר. חומר האלומיניום הוא חומר ועמיד וחזק גם בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים, הוא אינו מושפע מרמת הטמפרטורות ומרוחות סוערות, ולכן אין בו עיוותים ונזקים אחרים.

שערים חשמליים הם השערים הנפוצים ביותר בכניסה לחניות בעידן הטכנולוגי. ההבדל בין סוגי השערים הוא באפשרויות הפתיחה והסגירה של השער ובצורה שלו.

השערים החשמליים המוכרים ביותר הם השערים הנפתחים ונסגרים באמצעות השלט לחניה. מבחינה טכנולוגית שערים אלו נחשבים לשערים הירודים ביותר, אך הם גם השערים בעלי העלויות הנמוכות ביותר.

שערים חשמליים מבוססי סלולאר נחשבים לשערים מתקדמים יותר. אלו שערים מתוחכמים המאשרים פתיחה או סגירה באמצעות מכשיר הטלפון הנייד. את הפתיחה והסגירה אפשר לבצע רק ממכשירי טלפון נייד שמספרם הוגדר במערכת בעת התקנת השער, לעומת השלט שאתו כל אחד יכול לפתוח או לסגור את השער.

יש סוגים שונים של שערים לחניה. את סוג השער המתאים יש לבחור בהתאם לתקציב, לצרכים ולתנאי השטח. 

שערים נגררים הם שערים הנעים על גבי מסילה בצורה אופקית לצד ימין או לצד שמאל או לשני הצדדים גם יחד. כדי להתקין שערים נגררים יש צורך בשטח פנוי שאליו יוכל לנוע השער במצב של פתיחה. אפשר גם ליצור גומחה שאליה יוכל השער הנגרר להיכנס וליצור מראה נקי ואסתטי. 

שערי כנף הם שערים הנפתחים ונסגרים בצורה המזכירה דלת בבית, והם נעים על ציר והם נפתחים כלפי פנים או כלפי חוץ. שערי כנף עם פתיחה חיצונית אינם מתאימים כאשר המדרכה סמוכה לשער ושערי כנף הנפתחים כלפי פנים או כלפי חוץ אינם מתאימים כאשר פני הקרקע אינם ישרים וחלקים.

שערי הרמה דומים בפעולתם לתריסים. בלחיצת כפתור השער מתרומם כלפי מעלה וכאשר הרכב נמצא בתוך החניה השער יורד שוב כלפי מטה.

כאשר אתם רוכשים שער לחניה יש לשים לב למנגנוני הבטיחות של השער ולמהירות התגובה של הפתיחה או הסגירה של השער. חשוב גם להקפיד שהשער עומד בתו התקן הישראלי לבטיחות.

חברת "מגן גידור אחזקות בע"מ" היא החברה המובילה בתחום השערים לחניה. החברה מספקת את כל סוגי השערים לבנייני מגורים, לחניונים פרטיים, לחניונים ציבוריים, לכניסה למפעלי תעשייה, ליישובים ועוד.

אולי יעניין אותך לקרוא על:
גדר ברזל

מלא פרטיך כאן