שערים חשמליים מעוצבים

קטגוריות

שערים חשמליים מעוצבים נראים בכל מקום, בכניסה לבתים פרטיים, בכניסה למתחמים ציבוריים, לבתי עסקים, למפעלים ועוד. השערים החשמליים המעוצבים עונים על כל הדרישות, הם חזקים, הם בטיחותיים, הם מספקים רמת הגנה גבוהה, הם נפתחים ונסגרים בקלות והם יפים, מעוצבים ומרשימים.

שערים חשמליים מעוצבים - 2 דברים שכדאי לדעת על שער חשמלי


שער חשמלי הוא שער שנפתח ונסגר באופן חשמלי. יש סוגים שונים של שערים, יש שערי כנף הנפתחים פנימה או החוצה, שערי הזזה הנפתחים לצדדים, שערי גלילה הנפתחים כלפי מעלה ועוד. בשל המגוון וההיצע הגדול של סוגי השערים, אין כמעט מקום שאי אפשר להתאים לו שער איכותי. כאשר בוחרים את צורת הפתיחה של השער יש לקחת בחשבון את תנאי השטח ובהתאם להם לבחור את צורת הפתיחה או הסגירה.

הפתיחה והסגירה של השערים החשמליים יכולה להיעשות במספר אמצעים. אפשר לפתוח ולסגור את השער באמצעות שלט, אפשר לקודד קוד שהקשה עליו תניע את השער, אפשר לפתוח את השער באמצעות טלפון נייד ועוד.


שערים חשמליים מעוצבים – כי אין הזדמנות שנייה לרושם ראשון


שערים מעוצבים הם כרטיס הביקור של הבית או המפעל או בית העסק שלכם. אומנם תפקיד השערים הוא להעניק ביטחון ופרטיות, אך השער הוא נקודת המפגש הראשונה שאותה פוגש האורח המבקר אצלכם והוא האביזר היוצר את הרושם הראשון של המתחם שבו הוא מוצב, וזו כבר סיבה טובה מדוע חשוב להשקיע בעיצוב של השער. 

יש מגוון גדול של עיצובים לשערים, יש שערים המשלבים מתכת וזכוכית היוצרים יחד הגמוניה מקורית ומיוחדת, יש שערים אטומים המעניקים לדיירים פרטיות מושלמת, יש שערים חצי אטומים המאפשרים הצצה פנימה או החוצה, יש שערים בסגנון היי טק המאופיינים בקווים נקיים וחדים ועוד.

השערים המעוצבים מגיעים במגוון צבעים. אפשר לבחור צבעים חמים, אפשר לבחור צבעים קרים ואפשר להתאים את צבע השער לצבעים השולטים בגינה או לחיפוי החיצוני של קירות הבית.

בשנים האחרונות שערים רבים עשויים מחומר האלומיניום. חומר האלומיניום הוא חומר גמיש ונוח לעיבוד המאפשר מגוון גדול של עיצובים ושל שילובים של חומרים נוספים כמו עץ, מתכת או זכוכית. לחומר האלומיניום יש תכונות נוספות שבגינן הוא הפך להיות אחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר לבניית שערים כמו עמידות בפני פגעי מזג האוויר ומחיר זול יחסית למתכות האחרות.  

בחברת "מגן גידור ואחזקות בע"מ" מציעים מגוון גדול של שערים חשמליים מעוצבים, כל השערים עשויים מחומרי גלם עמידים, מצוידים במנועים מתאימים ומגיעים במגוון עיצובים. 

אולי יעניין אותך:
שער לחצר
שער לחניה

מלא פרטיך כאן