שערים מעוצבים במרכז

קטגוריות

שער לחצר מהווה את כרטיס הכניסה של הבית ומשדר את הטעם ואת הסגנון של בעלי הבית. השער הוא חלק בלתי נפרד מהגדר המקיפה את הבית וביחד הם מעניקים רמת הגנה גבוהה ופרטיות לדיירי הבית. כל מי שעובר בשכונות של בתים צמודי קרקע נהנה לראות את המגוון הגדול ואת העיצובים המיוחדים של השערים, ואכן, בשנים האחרונות השערים המעוצבים מחליפים את השערים הישנים והסטנדרטים, הם עשויים ממגוון חומרים חדישים, משלבים סוגים שונים של חומרים ודוגמות ויוצרים הרמוניה מושלמת עם הסביבה.


שערים מעוצבים - 6 טיפים שיסייעו לכם לבחור את השער המתאים


1. כמו הגדרות גם השערים חשופים לפגעי מזג האוויר, ולכן בעת בחירת החומר שממנו ייבנה השער חשוב לבדוק את העמידות של החומר ואת אופן התחזוקה שלו.

2. שערים מברזל הם שערים מסיביים וחזקים המעניקים רמת הגנה גבוהה ביותר, אך מנגד חשוב לקחת בחשבון כי חומר הברזל נוטה להחליד ולפתח קורוזיה כאשר הוא בא במגע רצוף עם מים, גשמים, ברד או שלג. גם מבחינת העיצוב חומר הברזל קשה לעיצוב ,ולכן מחיר העבודה יהיה יקר יותר.

3. שער העשוי מעץ מעניק לכל בית מראה כפרי, קלאסי ואירופאי. חומר העץ הוא חומר נוח לבנייה וזול יחסית, אך הוא אינו עמיד בפני פגעי מזג האוויר. חום כבד עלול לנפץ את העץ וליצור בו סדקים וחריצים ומגע עם מים ורטיבות עלולים לגרום לעץ להירקב. חשוב גם לדעת כי חומר העץ נוטה לאגור חרקים וטפילים שונים ואם אתם גרים באזורים שבהם מצויים טרמיטים, אל תחשבו אפילו על בניית שער או מעץ.

4. חומר האלומיניום הוא אחד החומרים הפופולאריים ביותר לבניית שער מעוצב ולא בכדי. האלומיניום היא מתכת גמישה ונוחה לעיבוד ואפשר לייצר ממנה שערים מרשימים בסגנונות שונים. מתכת האלומיניום עמידה לכל פגעי מזג האוויר, היא אינה נרקבת, אינה דוהה, אינה נשחקת ואינה דורשת תחזוקה מיוחדת.

5. המחיר הוא אחד הפרמטרים החשובים בבחירת סוג הגדר. מתכת הברזל נחשבת למתכת יקרה לעומת מתכת האלומיניום, ולכן שער העשוי מברזל יהיה יקר יותר מאשר שער העשוי מאלומיניום. גם הקושי בעיבוד מתכת הברזל מייקר את המחיר הסופי של השערים העשויים מברזל. 

6. חשוב לבחור את מנגנון הפתיחה של השער בהתאם לדרישות ולצרכים. אפשר לבחור בין מנגנוני פתיחה ידניים לבין מנגנוני פתיחה חשמליים. במנגנון הפתיחה החשמלי אפשר לשלב פתיחה אלקטרונית שתאפשר גם שליטה מרחוק. 

מחפשים שערים מעוצבים, צרו קשר עם חברת "מגן גידור אחזקות בע"מ" ותיהנו ממבחר גדול ומרשים של שערים בסגנונות עיצוב שונים. 

אולי יעניין אותך:
שער כניסה לבית
שערים חשמליים

מלא פרטיך כאן