שער נגרר

קטגוריות

שער נגרר הוא השער הנוח והבטוח מבין סוגי שערים שונים. שער נגרר נקרא על שם הפעולה שלו: גרירה, אך יש המכנים אותו גם כשער הזזה. השער הנגרר הוא בדרך כלל שער חשמלי שנפתח ונסגר באמצעות שלט ומופעל על ידי מנוע. 

חברת מגן גידור ואחזקות בע"מ צברה ניסיון רב ואלפי לקוחות מרוצים. החברה מספקת שערים נגררים לבתים פרטיים, למוסדות ציבור, למפעלי תעשייה, לחניונים, לעסקים ולבתים משותפים. כל שער מתוכנן בהתאם לתנאי השטח, לצרכים הייחודים של הלקוח ולתקציב.

שער נגרר - 9 דברים שחשוב לדעת 


שערים נגררים מתחלקים לשני סוגים, שערים הנגררים על מסילות ושערים נגררים קונזוליים. השערים הנגררים על המסילות נעים על גבי מסילות המחוברות לקרקע או לתקרה, אלו שערים כבדים המותקנים בדרך כלל בכניסה לחניונים, בכניסה למוסדות, למפעלים וגם לבתים פרטיים.

שערים נגררים קונזוליים הם שערים הנעים הצדה ללא מסילות. אלו שערים כבדים במיוחד המשמשים לסגירה הרמטית. בדרך כלל אפשר לראות את השערים הקונזוליים בכניסה ליישובים , לקיבוצים, למחסנים ועוד.

כאשר בוחרים שערים נגררים חשוב לבדוק מספר פרמטרים כמו גודל, חומר גלם ועיצוב. את גודל השער יש להתאים למפתח שאותו הוא אמור לחסום.

מאחר והשערים חשופים לפגעי מזג אוויר חשוב לבחור חומר גלם עמיד שיחזיק מעמד שנים רבות. אחד מחומרי הגלם הנפוצים לבניית שערים הוא חומר האלומיניום בשל היתרונות הרבים כמו המחיר הזול, יחסית של האלומיניום והעמידות שלו, אך לא תמיד חומר האלומיניום יתאים לשער נגרר מאחר והוא חומר בעל משקל קל שאפשר להוציא אותו בכוח מהמסילה, לפרוץ ולהיכנס אל השטח הפרטי. 

גם שערים נגררים יכולים להיות שערים מעוצבים. אפשר לבחור את צבע השער ואת הסגנון והדוגמה ולהתאים אותם לסגנון העיצוב הרצוי.

כאשר אתם בוחרים שער יש לשים לב למהירות התגובה שלו, ככל שהשער מסיבי וכבד, כך מהירות התגובה תהיה איטית יותר, גורם שיש לקחת בחשבון בעת בחירת השער.

המנועים המתאימים לשערי ההזזה מגיעים במגוון רחב של דגמים, גדלים, מהירות ומחירים.  ככל שהשער כבד יותר, כך נדרש מנוע חזק יותר במחיר יקר יותר.

כאשר אתם בוחרים מנוע חשוב לבחור במנוע חזק שיבטיח מינימום של תקלות. אין דבר מרגיז יותר מאשר לעמוד מול שער נעול כאשר אתם לא מסוגלים לצאת או להיכנס לחניה או לכל מקום אחר. 

לפני שאתם בוחרים שערי הזזה חשוב לבצע סקר שוק ולהשוות מחירים על בסיס נתונים שווים. בדקו האם  אתם מקבלים אחריות על השער, מה  כוללת האחריות ולכמה זמן היא ניתנת.


אולי יעניין אותך:
שער לחניה
שער כניסה לבית

מלא פרטיך כאן