גדר לבית פרטי

קטגוריות

כל מי שגר בבית פרטי מבין את החשיבות של הגדר. הגדר מעניקה ביטחון מפני כניסה של גורמים זרים, לפעמים גם עוינים, מעניקה פרטיות, מסתירה מעיני העוברים והשבים את המתרחש בחצר הבית ובתוך הבית ומהווה גם אלמנט אסתטי המוסיף יוקרה לעיצוב הבית.

גדר לבית פרטי - 6 טיפים שיעזרו לכם לבחור גדר מתאימה


השיקול הראשון שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים גדר הוא הביטחון.  חשוב לבחור גדר עמידה מחומרים איכותיים שתעניק ליושבי הבית הגנה וביטחון. חשוב לבחור גדר חזקה, יציבה ומעוגנת היטב. אין לבחור גדר שקל לטפס עליה או שקל להפיל אותה.

גובה הגדר שתבחרו מורכב ממספר שיקולים. גדר גבוהה תעניק ביטחון ותשמור היטב על הפרטיות, אך היא עלולה לפגוע בעיצוב של הבית. לעומת זאת, גדר נמוכה אולי תשמור על עיצוב יפה, אך יהיה קל לטפס עליה והיא לא תעניק רמת הגנה מספיקה ולא פרטיות. בעלי מקצוע ותיקים בתחום ממליצים על פשרה, לדעתם כדאי לבנות גדר בגובה של מטר וחצי עד מטר ושבעים, על גדר בגובה זו יהיה קשה לטפס, אך היא לא תסתיר לגמרי את המבנה ולא תפגע בעיצוב.

חשוב להחליט מהו החומר שממנו תיבנה הגדר. בעבר רוב הגדרות נבנו מאבן ועץ, אך היום נוספו חומרים נוספים כמו גדרות מפלסטיק, גדרות מאלומיניום, מברזל ועוד. הגדרות העשויות מאלומיניום, ברזל מתכת ועוד הם גדרות חזקות המגיעות במגוון עיצובים, הן עמידות, חזקות וגם יפות.

חשוב להתאים את הסגנון העיצובי של הגדר לסגנון של הבית והחצר. חשוב שהגדר תשתלב בהרמוניה עם המוטיבים העיצוביים של הבית והגינה ולא תבלוט כפריט זר ושונה שאינו שייך לעיצוב הכללי.

גדר חשמלית מתאימה לאנשים המעוניינים להעניק רמת בטיחות גבוהה ביותר, במיוחד לרכבים החונים בחניה על יד הבית. גדרות חשמליות מגיעות ברמות מחירים שונות, כל אחד יוכל לבחור את הגדר המתאימה לצרכים ולתקציב שלו.

הגדרת התקציב הוא אחד הפרמטרים המרכזיים המשפיעים על בחירת הגדר. בחירת גדר העשויה מבלוקים או מעץ, לדוגמה, זולה יותר מאשר גדר העשויה מאלומיניום או מברזל. לכל סוג של חומר יש יתרונות וחסרונות, לכן כדאי לערוך סקר שווקים מקיף, להשוות את החומרים, להכיר את היתרונות של כל חומר, להשוות מחירים ורק על בסיס נתונים זה לבחור את הגדר התאימה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר.

מחפשים גדר לבית פרטי? מצאתם! חברת "מגן גידור ואחזקות בע"מ" מתמחה בבניית גדרות שנים רבות. אינספור לקוחות ישמחו להמליץ עלינו. צרו קשר, ותיהנו גם אתם מגדר בטיחותית, איכותית ומעוצבת ובכל תקציב.

אולי יעניין אותך:
שער כניסה לבית
שער לחניה

מלא פרטיך כאן