מחסומים חשמליים

קטגוריות

מחסומים חשמליים הם בדרך כלל מחסומים המגיעים בצורת זרוע, זרוע ישרה או זרוע מתקפלת, המאפשרים לשלוט על כניסת רכבים אל תוך מתחמים מסוימים. המחסומים החשמליים נפוצים מאוד בשל הפשטות של ההתקנה ובשל הפונקציות שהם ממלאים. אם תתבוננו בסביבה הקרובה, תראו את המחסומים בכל מקום, בכניסה לבנייני משרדים, בכניסה לבתי מגורים, למפעלי תעשייה, לפני פסי הרכבת ועוד.


מחסומים חשמליים – היכן כדאי להתקין אותם?


בכל כניסה לחניון בתשלום כדאי להתקין מחסום חשמלי. באמצעות המחסום אפשר יהיה לפקח שרק מי ששילם עבור החניה יוכל להיכנס למגרש ולצאת ממנו. בעבר, היו הנהגים משלמים בכניסה לחניון, אך בשנים האחרונות מייעדים מקום מיוחד לתשלום באמצעות הפתק שקיבלתם בעת הכניסה לחניון, וכשאתם רוצים לצאת חיישן מיוחד יזהה את לוחית הרישוי שלכם, יפתח את המחסום ויאפשר לכם לצאת.

המחסום החשמלי נפוץ מאוד גם בכניסה לחניונים פרטיים בבנייני מגורים או בבנייני משרדים. בחניונים פרטיים רבים, במיוחד באלו הנמצאים במרכזי הערים, רוצים הדיירים למנוע מנהגים זרים לחנות בחניון הבית המשותף. כאשר מתקינים מחסום חשמלי בכניסה לחניון אפשר לדאוג שרק מי שמורשה לחנות במקום יוכל לחנות. אפשר לחלק לכל הדיירים המורשים לחנות שלט רחוק מיוחד שבאמצעותו אפשר יהיה לשלוט על הפתיחה והסגירה של המחסום או באמצעות תקשורת אלחוטית בין המחסום לבין גלאי מיוחד.

במפעלי תעשייה הנמצאים במקומות שבהם קיימת מצוקת חניה או במפעלים שבהם רוצים להגן על המפעל מבחינה בטיחותית או עסקית ולמנוע כניסה של גורמים זרים אל השטח, מומלץ להתקין מחסום חשמלי.מחסומים חשמליים - כל היתרונות במחסום אחד

 
המחסומים קלים לתפעול ומונעים כניסת רכבים זרים אל השטח הפרטי. למחסומים יש שיטות שונות של תפעול, על ידי שלט רחוק, באמצעות טלפון נייד, על ידי לחצן הפעלה ועוד.

לוח הבקרה של המחסום משוכלל ומתוחכם. יש בו אופציות מגוונות כמו טיימר לסגירה אוטומאטית של המחסום, קביעת קצה האטה של הפתיחה או הסגירה בהתאם לדרישות הייחודיות של כל מקום, אפשרות לנטרול המחסום בעת הפסקת חשמל ומערכת הגנה הכוללת תא פוטו אלקטרי המונע את סגירת הזרוע כאשר המעבר אינו פנוי.


מתי לבחור במחסום חשמלי ומתי עדיף שער חשמלי?


הבחירה בין מחסום חשמלי לשער חשמלי תלויה בכמות מחזורי הפתיחה ביום וברמת הבטיחות הנדרשת. אם כמות המשתמשים גדולה, כדאי לקחת בחשבון שהמחסום החשמלי ייפתח וייסגר מהר יותר מאשר השער ויהיה עמיד יותר בפני תקלות.

בחברת מגן גידור ואחזקות בע"מ צברנו ידע וניסיון רב, אנו נדע לתת פתרון מתאים לכל מקום ולכל תקציב.

אולי יעניין אותך:
גדרות ברזל
שער לחניה

מלא פרטיך כאן