גדרות אלומיניום לגינה

קטגוריות

גדרות אלומיניום לגינה
גדרות אלומיניום לגינה משלבות שני אלמנטים, הן גדרות חזקות ועמידות והן גם מעוצבות ויפות. יחסית לחומרים אחרים שמהם אפשר לבנות גדרות, חומר האלומיניום נחשב לחומר קל ונוח לעיבוד וזול, לחומר העמיד בפני פגעי מזג האוויר, הוא לא מחליד, לא דוהה ואינו דורש תחזוקה שוטפת.

חברת "מגן גידור אחזקות בע"מ" היא החברה המובילה בתחום הגדרות לאלומיניום. במשך למעלה מתריסר שנים צברנו ידע וניסיון רב בתחום, נשמח להעמיד אותו גם לשירותיכם.גדרות אלומיניום לגינה - למה כדאי לבחור גדר מאלומיניום ולא מחומר גלם אחר?


בהשוואה לגדרות העשויות מברזל לגדרות האלומיניום יש יתרונות רבים. בעוד שהגדרות מברזל הן גדרות חזקות כבדות ומגושמות, הגדרות מאלומיניום קלות יותר. לעומת גדרות העשויות מברזל, גדרות אלומיניום לגינה אינן דוהות במשך השנים, אינן מחלידות, אינן מעלות קרוזיה ואינן דרשות תחזוקה קבועה ושוטפת. החלודה והקרוזיה עלולים להחליש את מתכת הברזל ולפגוע בעמידות ובחוזק שלה, ולכן גדרות העשויות מחומר האלומיניום נחשבות לעמידות ובטוחות יותר.

גדרות העשויות מעץ הן יפות ואסתטיות, אך מבחינת הפרקטיות והחוזק הן נמצאות הרחק מאחורי גדרות הברזל. הגדרות מעץ רגישות לתנאי מזג האוויר והן דורשות תחזוקה שוטפת, בכל שנה יש למשוח את הגדר בשמן מיוחד ובמקרים מסוימים גם לשייף אותה. לעומת גדרות העץ, את הגדר מאלומיניום אין צורך לתחזק, הן עמידות בפני פגעי מזג האוויר והן משרתות את הדיירים במשך שנים רבות.

הגדרות מאבן נחשבות לגדרות חזקות ומסיביות, אך הן אטומות, מסורבלות ותופסות מקום רב. לעומתן, גדר מאלומיניום דקה הרבה יותר, תופסת מעט שטח ולא מסורבלת.  גדרות האבן דורשות עבודות תכנון ובנייה מורכבות בניגוד לגדרות האלומיניום שאותן קל מאוד להתקין. גם מבחינת העיצוב לגדר האלומיניום יש יתרונות רבים, הן יפות יותר והן משלבות אלמנטים אומנותיים.

גם בהשוואה לגדרות העשויות מפלסטיק, לגדות מאלומיניום יש יתרונות רבים. חומר הפלסטיק הוא חומר זול הנוטה להישבר או להתעוות. גדרות מאלומיניום הן אולי יקרות יותר, אך הן מספקות רמת הגנה גבוהה הרבה יותר ולעומת הגדרות מפלסטיק, הן משדרות חזות יוקרתית, מרשימה ומכובדת.

בסקר נערך בין לקוחות רבים שבנו גדר לבית עולה בבירור כי הגדר המועדפת מכל סוגי הגדרות האחרים היא גדר העשויה מאלומיניום. את גדרות האלומיניום אפשר לראות כמעט בכל מקום והן מגיעות במגוון סגנונות ועיצובים. כאשר אתם בוחרים גדר אלומיניום לגינה אתם לא צריכים להתפשר לא על המראה ולא על רמת ההגנה הבטיחותית.

אולי יעניין אותך:
גדרות ברזל לגינה
שער לחניה

מלא פרטיך כאן