שערים אוטומטיים

קטגוריות

שערים אוטומטיים הם מילה נרדפת לשערים חשמליים. הם משמשים כאמצעי הגנה יעיל ולשמירה על הפרטיות. נכון, שערים אוטומטיים  אינם יכולים למנוע לחלוטין כניסה של גורמים זרים או עוינים אל תוך השטח הפרטי, אבל הם משמשים כגורם הרתעה ומקנים ביטחון הן בבית פרטי והן במבנה משותף רב קומות.

שערים אוטומטיים  – 6 דברים שכדאי לדעת על שערים לבית המשותף


בשנים האחרונות נבנים מבנים רבי קומות במרכזי הערים. מבנים אלו הם מבנים חדשים ומודרניים המאופיינים בשירותים שונים וביניהם חניה גדולה ומרווחת. בשל המיקום האסטרטגי של מבנים רבים, בשל העובדה שחלק גדול מהחניונים הפרטיים ריקים שעות רבות ביום ובשל מצוקת החניה במרכזי הערים, נהגים רבים מנסים להחנות את הרכב הפרטי שלהם בחניון הפרטי של הבניין. כדי למנוע כניסה של רכבים זרים אל החניון המשותף, יש להתקין שער אוטומטי בכניסה לחניה, שער שיאפשר כניסה רק לנהגים המורשים וימנע כניסה של הנהגים הזרים.

כאשר בוחרים שערים אוטומטיים בכניסה אל החניון בבניין המשותף חשוב לדעת כי יש סוגים שונים של שערים בטווח מחירים רחב. כדאי להשקיע בשער איכותי ועמיד, אך יש לקחת בחשבון כי העלות של השער אינה מסתיימת ברכישה ובהתקנה של השער, אלא גם באחזקה. שערים אוטומטיים  חשופים לפגיעות ולתקלות, מנגנון ההפעלה שלו עלול להתקלקל בשל שחיקה או חבלה, המרכיבים שלו מושפעים מלחות ומתנאי מזג האוויר השונים ועוד. 

שערים חשמליים המותקן בבניין משותף פעיל הרבה יותר מאשר שערים חשמליים המותקן בבית פרטי. זו הסיבה שבגינה בבניין משותף חשוב להשקיע בבחירת שער איכותי שיחזיק מעמד למקסימום זמן במינימום של תיקונים ותקלות. 

חשוב לרכוש את השער מחברה המעניקה אחריות לשער ושירות תיקונים יעיל. חשוב לבחור שערים הנושאים תו תקן ומומלץ להתעדכן במחירי התיקונים לאחר תום תקופת האחריות ולהשוות אותם לחברות אחרות. 

תו התקן הוא תו המעיד על בטיחות השערים. שערים חשמליים עלולים להיות מסוכנים ולא אחת נגרמו פגיעות לגוף או לרכוש בשל שערים לא בטיחותיים. שערים הנושאים תווי תקן נעצרים באופן אוטומטי מול מכשולים ומערכות החשמל שלהם עמידות ומוגנות בפני חדירת מים וגשם.

כדי שכל דיירי הבית יוכלו להפעיל את השער בקלות ובנוחות, יש לבחור שער בעל מנגנון הפעלה ידידותי, פשוט וקל לתפעול.

חברת מגן גידור אחזקות בע"מ מייצרת את כל סוגי השערים האוטומטיים. כל השערים איכותיים, עמידים, יפים ומעוצבים ובעלי תו תקן המעיד על בטיחות השערים.

קרא עוד על שערים מאלומיניום
קרא עוד על שער כניסה לבית

מלא פרטיך כאן