שער לחניה

קטגוריות

שערים לחניה הם מוצר חובה לכל מי שרוצה להגן על הרכב שלו ולמנוע מזרים להיכנס לחניות פרטיות. יש סוגים שונים של שערים לחניה, לכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו. כדי להתאים לכל חניה את השער המתאים, חשוב להכיר את כל סוגי השערים.


שער לחניה – מידע קצר על סוגי השערים הנפוצים


שער מתרומם הוא שער בעל מנגנון פתיחה המושך את השער כלפי מעלה. יש שערים הנפתחים במאונך לתקרה ויש שערים הנגללים כמו תריס. שערים אלו מספקים רמת הגנה גבוהה ומאחר והם נפתחים כלפי מעלה הם מתאימים גם לחניות קטנות.

שער נגרר הוא שער הנפתחת בצורה אופקית לצד שמאל או לצד ימין בהתאם לבחירת הלקוח. שערים אלו מתאימים לחניות גדולות מאחר והם דורשים מרחב גדול שאליו יוכל השער להיגרר. שערים נגררים נחשבים לשערים חזקים , כבדים ואיכותיים והם מתאימים לחניות במקומות ציבוריים או מסחריים.

שערי כנף הם בין השערים הנפוצים ביותר. שערים אלו נפתחים בתנועה סיבובית כלפי פנים החניה או מחוץ לה בעזרת ציר. הם מתאימים לחניות גדולות עם שטח שאליו תוכל דלת הכנף להיפתח. הם נחשבים לשערים אמינים, מהירים וקלים.

מחסום חניה הוא אינו שער, אך במקרים רבים הוא מחליף את התקנת השער. זהו מחסום זרוע והוא מיועד למקומות שהם רוצים למנוע רק את הכניסה של רכבים ולא את המעבר של בני האדם.


איך לבחור שער לחניה?


לפי גודל השטח של החניה ובהתאם לגודל הפתח. כאשר בוחרים, למשל, שער לחניה נגרר או שער כנף, חשוב לבדוק האם יש מספיק שטח שיאפשר את גרירת השער או את פתיחת דלת הכנף. במקומות שבהם השטח קטן יותר, כדאי לבחור שער מתרומם.

כאשר בוחרים שער חשמלי יש לוודא כי המנוע של השער חדש ולא משופץ והוא מתאים לגודל השער ולמשקל שלו. ככל שהשער גדול וכבד יותר, כך יש צורך במנוע חשמלי חזק יותר.


לפי החברה. חשוב לבחור שער המיוצר על ידי חברה אמינה וותיקה בתחום. יש לבדוק האם החברה מעניקה אחריות על התקנת השער ועל החזקתו. האם היא מחליפה צירים חלודים, האם היא צובעת את השער לאחר שהוא דהה והאם היא מעניקה שירות מהיר.

אם אתם בוחרים שער חשמלי לחניה, חשוב להקפיד על בחירת שער הנושא תו תקן. תו התקן מעיד כי השער שבחרתם עבר מבדקים ובחינות שונות ועמד בהם בהצלחה.

מחפשים שער לחניה? צרו קשר עם חברת "מגן גידור ואחזקות", החברה המובילה במתן פתרונות של שערים לחניה ולכל מקום.


אולי יעניין אותך:

שערים חשמליים לחניה

שער כניסה לבית

מלא פרטיך כאן