שער לחצר – כשהגנה ועיצוב נפגשים

קטגוריות

לשער לחצר יש תפקיד פונקציונאלי, הא צריך לשמור על הפרטיות של דיירי הבית ולהעניק להם הגנה מפני כניסה של אורחים לא רצויים ואנשים זרים, אך יש לו גם תפקיד אסתטי. השער לחצר הוא כרטיס ביקור של הבית. הוא יוצר את הרושם הראשון של כל מי שמגיע לבית, ואין כמו הרושם הראשון.


שער לחצר - חומרים ומגמות בעיצוב השערים


בשנים האחרונות יש מגמה של חזרה לבתי אבן וחזרה אל השורשים. שערים העשויים ממתכות שונות, כמו מתכת הברזל והאלומיניום משלימים את הסגנון והאווירה ומעניקים לכל בית תחושה קדומה של חצר עתיקה עם ניחוח של פעם ומראה יוקרתי.

שערים מעץ מתאימים לבתים בסגנון כפרי המאופיינים במרחבים ובמדשאות ירוקות. כיום נוטים לשלב בשערי העץ אלומיניום כדי למרב את רמת הבטיחות. את שערי העץ בונים מעץ מלא, עץ המקנה לבית מראה כפרי ומסיבי. במקרים רבים שערי העץ מחוברים גם לגדרות מעץ בגובה אחיד.

שערים העשויים ממתכת אלומיניום הם המילה האחרונה בתחום של שער לחצר. למתכת האלומיניום יש יתרונות רבים, היא זולה יחסית למתכות אחרות, היא גמישה וקלה לעיבוד ואפשר ליצור ממנה שערים עם עיטורים ודוגמות מרשימות. מתכת האלומיניום אינה דורשת תחזוקה רבה, היא אינה מחלידה, היא עמידה מפני פגעי מזג האוויר ושומרת על מראה חדש לאורך שנים רבות. שערי אלומיניום מתאימים גם לבתים שכורים, אפשר לפרק ולהרכיב אותם בקלות ולהעביר אותם ממקום למקום.

שערים בשילוב זכוכית מתאימים בעיקר לווילות יוקרתיות ולבתים מסוגננים ומעוצבים. שערים אלו מאופיינים בזכוכית חלבית והם מקרינים תעוזה עיצובית ויוקרה. בדרך כלל משלבים את הזכוכית עם מתכת האלומיניום הצבועה בצבעים שונים.

שערים לדירות גן הם שערים עשויים מברזל או מאלומיניום והם מאופיינים בשערים עם פרזולים שונים, בשערים המשולבים ממספר חומרים, בשערים במראה וינטאז' או במראה עתיק. בשנים האחרונות בעלי דירות גן בוחרים בשערים בסגנון הודי המשלבים כיתובים ואלמנטים מהמזרח הרחוק. 


אולי יעניין אותך:
שערים חשמליים לחניה
שער כניסה לבית


שער לחצר – מידע קצר על סוגי השערים


שערים חשמליים הם שלטים אשר נפתחים ונסגרים על ידי שלט או על ידי לחיצת כפתור. שערים אלו מאפשרים שליטה מלאה על כל מי שנכנס ובמקרים רבים מצורפת אליהם גם מצלמת אבטחה.

שערים ידניים עם שערים העשויים מברזל, מאלומיניום עם לוח זכוכית או סורגים. שערים ידניים הם השערים הזולים והנפוצים ביותר.

שערי הזזה או שערים מתרוממים הם שערים העשויים מחומרים שונים כמו פלסטיק, מתכת, ברזל, אלומיניום ועוד. מחיר השערים נקבע בהתאם לסוג החומר ולגודל השער.

בחברת מגן גידור אחזקות בע"מ מתמחים בייצור שערים בכל סגנון, בכל גודל ולכל מטרה!

מלא פרטיך כאן