שערים חשמליים לבית

קטגוריות

שערים חשמליים לבית – 7 טיפים שיעזרו לכם לבחור שער מתאים


לפני שאתם בוחרים את השער אתם צריכים להחליט על זמן הפתיחה והסגירה הרצוי של השער החשמלי. בעלי מוסדות וארגונים מעדיפים פתיחה איטית יותר, כך יש להם אפשרות לבדוק מי נכנס ויוצא מהמוסד. בעלי בתים, לעומתם, הם חסרי סבלנות ומעדיפים שערים הנפתחים ונסגרים במהירות. הכובד של השער והחוזק של המנוע משפיע על השער. אם אתם מעוניינים בשער הנפתח במהירות, חשוב לבחור מנוע חזק ושער קל.

בעת קניית שער חשמלי יש לבדוק היטב את סוג המנוע ואת גודלו. חשוב להקפיד על קניית שער חשמלי עם מנוע חדש ולא משופץ כדי שיתפקד היטב ויחזיק מעמד זמן רב. את המנוע יש להתאים לגודל השער ולמשקל שלו, ככל שהשער גדול יותר וכבד יותר, כך יש צורך במנוע חזק וגדול יותר.

תמיד כדאי לשים לב כי בשער החשמלי יהיו אביזרי בטיחות כמו פנס מהבהב, זמזם התראה או חיישן אשר יזהו את השהייה שלכם או של הילדים בקרבת השער, יפסיקו את הפעולה שלו וימנעו אסון.

כדאי לבדוק האם השער נסגר או שהוא גם ננעל. יש הבדל משמעותי בין שערים חשמליים עם מנגנוני סגירה ובין שערים עם מנגנוני נעילה. השערים הננעלים יקרים יותר, ואם אין לכם צורך בנעילה אוטומטית, תוכלו לחסך כסף בקניית השער.

חשוב לקנות שער מחברה אמינה ואיכותית. בררו מתי נוסדה החברה, מי הם הלקוחות שלה, האם היא רשומה כחברה ברשם החברות, האם יש לה לקוחות ממליצים, ואם כן, מי הם. בדרך זו תוכלו לבדוק את האמינות של החברה.

חשוב לבדוק האם החברה שבחרתם מעניקה אחריות ומה כוללת האחריות. האם החברה מעניקה אחריות גם על ההתקנה וגם על השירות, האם החברה דואגת גם לתחזוקת השער כמו צביעה, אחריות על צירים חלודים ועוד.

יש לדעת שהתקנת שער חשמלי מחייבת תו תקן המאושר על ידי מכון התקנים. לפני שמרכיבים לכם את השער בדקו האם על השער יש מדבקה עם תו תקן.

חברת מגן גידור אחזקות בע"מ מתמחה בשערים חשמליים לבית. החברה פועלת כבר למעלה מעשור והיא מובילה בתחום.


אולי יעניין אותך:
שערים חשמליים לחניה
גדרות אלומיניום

מלא פרטיך כאן