שערים חשמליים

קטגוריות

שערים חשמליים יעניקו לכם את מרב הביטחון בבית, בבית העסק, במפעל ובכל מקום. זוהי הדרך האידיאלית לשלוט על הכניסה אל המתחם הפרטי שלכם ולהבטיח כי רק אנשים מורשים יוכלו להיכנס. שערים חשמליים משתכללים כל הזמן, אם בעבר השער היה נפתח רק באמצעות שלט רחוק, חידושי הטכנולוגיה של המאה עשרים ואחת מאפשרים לנו פתיחה וסגירה של כל שער חשמלי באמצעים שונים ומגוונים כמו הבהוב בפנסי הרכב, צלצול מהטלפון החכם ועוד.
 

שערים חשמליים – מידע קצר על סוגי השערים


שער הזזה, הנקרא גם שער נגרר, הם שערים העשויים בדרך כלל מלוחות מתכת או מפלדה מגלוונת. שערים אלו נפתחים אל אחד הצדדים ובמקרים שבהם קיימת הקפדה על המראה האסתטי, השער נפתח אל תוך נישה מיוחדת המסתירה אותו כאשר הוא נמצא במצב של פתיחה. חשוב לדעת כי ככל שהשער הנגרר יותר כבד ומסיבי, כך יש צורך במסילות חזקות ויציבות ובמנוע חזק יותר.

שער נגרר על מסילות – השער הנפוץ ביותר הוא השער הנגרר על מסילות המותקנות על הקרקע, אך יש גם שערים הנעים על מסילות עיליות. שערים אלו מתאימים לכניסה למגרשי חניה, ביישובים, בכניסה לחניות פרטיות ועוד.

שער נגרר מרחף, קונזולי, הוא שער הנפתח  לאחד הצדדים ללא צורך במסילות. לשער זה יש שני יתרונות, יתרון אסתטי ויתרון נוסף שכאשר השער נפתח, הרכב הנכנס אינו צריך לעבור על גבי מסילה.

דלתות הרמה הם סוג של שערים העשויים מברזל או מאלומיניום. הם נפתחים כלפי מעלה ביחידה אחת או בגלילה, כמו תריס. שערים אלו מתאימים למוסכים או לחנויות, הם שקטים, הם נוחים לשימוש ואפשר לפתוח אותם בצורה מלאה או בצורה חלקית.

שערי כנף הם שערים הבנויים על העיקרון של דלת. הם עשויים מאלומיניום או מברזל ואפשר לתכנן אותם עם דלת כנף אחת או עם שתי דלתות. שערים אלו מתאימים למקומות שבהם מפתח הכניסה צר.


שערים חשמליים - 3 טיפים לבחירת השער המתאים


• כאשר אתם בוחרים חברה להתקנת שערים חשמליים חשוב לברר האם החברה מעניקה שירות תיקונים והאם היא זמינה. חשוב לבדוק בתוך כמה זמן לאחר הודעת התקלה יגיע צוות החברה לתקן את השער. הזמינות והמהירות חשובים במיוחד, אף אחד לא מעוניין להיתקע עם הרכב, לא להצליח להיכנס ולא לצאת, במשך שעות רבות.

• בחרו את השער המתאים, את השער העונה על הצרכים שלכם. אל תיגררו לתוספות מיותרות, הן מייקרות את מחיר השער ולעתים אף מסרבלות את המנגנון שלהם.

• בדקו מהי המהירות של פתיחת השער במיוחד כאשר אתם מזמינים שערים חשמליים לבתי חולים, לתחנת כיבוי אש או לכל מקום שבו נדרש השער להיפתח במהירות.

מחפשים שער חשמלי? חברת מגן גידור אחזקות בע"מ, פועלת בשוק כבר למעלה מתריסר שנים, מספקת פתרונות גידור צוות החברה מחויב לעבודה מקצועית, אמינות, שירות אדיב ומחירים אטרקטיביים.

אולי יעניין אותך:
שערים מאלומיניום
שערים חשמליים לחניה

מלא פרטיך כאן