שערים חשמליים לחניה

קטגוריות

שערים חשמליים לחניה הם שערים המיועדים למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים אל החניה הפרטית שלכם או אל החניה הציבורית. רוב השערים לחניות הם שערים חשמליים הנפתחים באמצעות חיישנים או שלט רחוק ויש שערים מתוחכמים יותר הנפתחים באמצעות הטלפון החכם ומאפשרים גם פתיחה וסגירה של השער מרחוק.


שערים חשמליים לחניה – כל מה שצריך לדעת על השער החשמלי

זה נראה אולי פשוט, בוחרים שער חשמלי עם מנוע חזק, מתקינים, מחברים לחשמל ומפעילים. אך זה לא כך! בשנת 2006 נכנס לתוקף תקן לשערים חשמליים. כל חברה וכל מתקין העוסקים בשערים חשמליים לחניה צריכים לבצע התקנה בהתאם לתקנים החדשים. הבעיה היא כי מתקינים רבים אינם מודעים לתו התקן המחייב הן את היצרנים והן את המתקינים, ובמציאות עדיין נמכרים ומותקנים מדי יום שערים חשמליים ללא תו תקן.


תו התקן לשערים נועד להבטיח מינימום של סיכון ופגיעה בנפש וברכוש. לכן, לפני שאתם בוחרים חברה העוסקת בתחום השערים החשמליים לחניה, כדאי להיכנס לאתר של מכון התקנים, אתר שבו מתפרסמת רשימה של חברות שהורשו לסמן שערים חשמליים בתו תקן. כדאי לדעת כי בכל מקרה של פריצה ונזק לרכוש או לגוף, חברת הביטוח לא תפצה אתכם אם השערים שהתקתם אינם נושאים את תו התקן.

היתרון הגדול של שערים חשמליים הוא האפשרות לשלוט בהם בדרכים שונות. יש שערים שאותם אפשר לפתוח באמצעות שלטים, יש הנפתחים באמצעות הטלפון הסלולארי ויש שערים לחניה הנפתחים רק מעמדת השומר של החניה. את הסוג של מנגנון הפתיחהבוחרים בהתאם לצרכים, בהתאם לנוחות האנשים המשתמשים בחניה ובהתאם לכמות הרכבים החונים בחניה.

יש סוגים שונים של חומרי גלם שמהם מיוצרים השערים, יש שערים העשויים מעץ, יש העשויים ממתכת ברזל ויש העשויים ממתכת אלומיניום. חומר הגלם הנפוץ ביותר לבניית השערים הוא האלומיניום בשל היתרונות הרבים שלו. מתכת האלומיניום היא מתכת חזקה ועמידה, היא אינה נשחקת, אינה דוהה ומתבלה ואינה דורשת תחזוקה קבועה. מתכת האלומיניום היא מתכת נפוצה ולכן המחיר שלה אינו גבוה. נוסף על כך היא מתכת גמישה, נוחה לעיבוד ואפשר ליצור ממנה שערים דקורטיביים, מסוגננים ויפים.

כאשר בוחרים שערים לחניה יש לשים לב למהירות הפתיחה והסגירה. במקומות כמו בתי חולים, תחנות כיבוי אש או במקומות הומי אדם יש חשיבות רבה למהירות של פתיחת השער.

מחפשים שער חשמלי לחניה? צרו קשר עם חברת "מגן גידור אחזקות" אנו פועלים בתחום שנים רבות, צברנו ניסיון רב, נוכל לספק לכם שערים איכותיים בחירים אטרקטיביים!אולי יעניין אותך:

שער כניסה לבית

גדרות אלומיניום

מלא פרטיך כאן