שער כניסה לבית

קטגוריות

יש סוגים שונים של שערי כניסה לבית, יש שערים המיועדים לצרכים דקורטיביים ויש המיועדים להעניק הגנה וביטחון. בכל סוג של שער שתבחרו חשוב לזכור כי השער הוא כרטיס הביקור של הבית, לכן גם ברכישת שער המיועד להגנה ולביטחון, כדאי להקפיד על העיצוב ועל האסתטיקה.

 

 שער הכניסה לבית - 7 טיפים איך לבחור שער?

  • כאשר אתם בוחרים שער כניסה לבית חשוב להקפיד על רמת גימור גבוהה, על חומרים עמידים ועל מנגנון נוח, קל לפתיחה ולסגירה.
  • אם המטרה המרכזית של רכישת השער היא הגנה וביטחון, חשוב לבחור שער גבוה ומסיבי ורצוי עם מנגנון חכם לזיהוי האנשים המבקשים להיכנס. בשערים מאובטחים יש מצלמה בטיחות המזהה את הנכנסים אל המתחם ופתיחת השער מתבצעת באמצעות קוד או שלט.
  • אם חשוב לכם ששער הכניסה יהיה שער יפה ואסתטי, תוכלו לבחור שערים מעוצבים במגוון סגנונות עם עיטורים וקישוטים. בשנים האחרונות יותר ויותר שערים מיוצרים מחומר האלומיניום. זהו חומר גמיש, קל לעיבוד ואפשר לשלב בו חומרי גלם שונים כמו עץ, פלסטיק ולקבל שער כניסה יצירתי ומרשים במיוחד.
  • אם החלטתם לבחור שער חשמלי, תוכלו לבחור שערים המאפשרים פתיחה גם מרחוק. זהו פתרון נהדר לכולם, אך במיוחד לבעלי בתים פרטיים. כך תוכלו לפתוח את השער בכל פעם שיגיעו אליכם אורחים בלי לצאת מהבית. כאשר אתם בוחרים שער חשמלי חשוב לוודא כי לשער יש גיבוי ידני למקרה של הפסקות חשמל או תקלות אחרות.
  • בעת בחירת שער, אל תתפשרו על האיכות ובמיוחד כאשר אתם בוחרים שער חשמלי. שערים חשמליים מאיכות ירודה עשויים להתקלקל לעתים תדירות. תיקון השער עלול לגזול מכם זמן יקר בהמתנה לטכנאי וכרוך גם בעלות כספית.
  • חשוב לבחור שער לבית לפי הצרכים שלכם ולפי תנאי השטח. אם אתם גרים באזור שבו עליכם להתמודד עם גניבות או עם שכנים לא נחמדים, עליכם לבחור בשער המעניק רמת בטיחות גבוהה. אם התקנת השער מיועדת למניעת יציאה של ילדים קטנים או חיות מחמד תוכלו להסתפק בשער פחות בטיחותי ולהתרכז בדקורטיביות של השער.
  • לפני שבוחרים את השער יש לקחת מידות מדויקות של גובה ורוחב הכניסה ונתוני שטח ייחודיים. לאחר שאספתם את הנתונים כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע ותיקים על בחירת השער המתאים. צוות העובדים בחברת מגן גידור אחזקות צבר ניסיון רב ומכיר את כל סוגי השערים. אנו נשמח לייעץ לכם בבחירת השער המתאים.


אולי יעניין אותך:

שערים חשמליים לחניה

מלא פרטיך כאן