בלוג מקצועי


גדרות אלומיניום מעניקות לכל מקום מראה נקי, מעוצב ויוקרתי. חומר האלומיניום הוא חומר ידידותי, חומר שקל לעבד ולעצב אותו, הודות לכך כל אחד יכול לבחור את סגנון הגדר המתאים ביותר. אפשר לבחור גדר פשוטה, גדר מעוצבת או גדר מעוגלת, אפשר לבחור גדר בכל גובה ובכל צבע. כדאי להתאים את עיצוב הגדר לעיצוב שער הכניסה ובכך ליצור מראה מושלם.

השוק מציע מגוון עצום של שערים חשמליים מאלומיניום. יש שערים עם מנגנוני סגירה שונים, יש שערי הזזה, יש שערי כנף הנפתחים לצדדים, יש שערים נגללים הדומים בפעולתם לתריסים נגללים ועוד. גם אפשרויות העיצוב של השער מגוונות מאוד,

איסכורית אלו הן יריעות פח מגוולן במידות עובי שונות המשמשות כחומרי גלם למטרות שונות בענף הבנייה כמו חיפוי, קירוי, גידור, בניית מחיצות, בנייה של מבנים קלים ועוד. צבע הבסיס של יריעות הפח הוא לבן, אך אפשר להזמין אותו בצבעים שונים בהתאם לדרישה האישית של כל לקוח.

האיסכורית הם לוחות העשויים מפלדה מגולוונת המגיעים בסוגים שונים. ברמה הבסיסית יש שני סוגים עיקריים של מוצר האיסכורית, איסכורית פשוטה ואיסכורית מבודדת.

כאשר אנחנו רוצים להשקיע בעיצוב של הבית שלנו אנחנו צריכים לשים לב לעיצוב לא רק של פנים הבית אלא גם לעיצוב של החלק החיצוני בו. כאשר אנחנו רוצים לעצב את החלק החיצוני בבית שלנו כך שהוא יהיה יפה יותר אנחנו צריכים לבחור לעצב את הגינה שלנו כך שהיא תהיה אסתטית מאוד ויפה וכך שנוכל לעצב אותה באופן מותאם אישית.

הגדר היא האלמנט המפריד בין המרחב הציבורי לבין המרחב הפרטי שלכם, לכן חשוב לבחור גדר עמידה, חזקה, בטיחותית ויציבה. אם אתם מתלבטים בין גדר אלומיניום לבין גדר העשויה ממתכת הברזל כדאי לכם להכיר את חומר הברזל, את היתרונות שלו, ולבחור בהתאם.

אחרי שרכשתם קרקע וסיימתם לבנות את בית החלומות שלכם, נשאר לכם לבנות גדר לבית כדי שתוכלו להיכנס לבית החדש, ליהנות ממנו ולהרגיש בטוחים ומוגנים במתחם הפרטי שלכם.

גדרות אלומיניום לגינה משלבות שני אלמנטים, הן גדרות חזקות ועמידות והן גם מעוצבות ויפות. יחסית לחומרים אחרים שמהם אפשר לבנות גדרות, חומר האלומיניום נחשב לחומר קל ונוח לעיבוד וזול, לחומר העמיד בפני פגעי מזג האוויר, הוא לא מחליד, לא דוהה ואינו דורש תחזוקה שוטפת.

גדרות אלומיניום לגינה תוחמות את הגבול בין המרחב הציבורי לבין המרחב הפרטי ויש להן שני תפקידים, תפקיד בטיחותי ותפקיד אסתטי. לכן כאשר בוחרים גדר לגינה חשוב לשים דגש על העיצוב ועל היופי ובעיקר על החוזק של הגדר ועל רמת העמידות שלה.

בעבר הגדרות היו בנויות מברזל או מעץ, אך מאז שגדרות האלומיניום החלו להופיע, הן הפכו להיות הגדרות הנפוצות ביותר. לחומר האלומיניום יש יתרונות רבים, יתרונות שהפכו אותו להיות אחד החומרים הבסיסיים לבניית גדרות, שערים ועוד.

גדרות מתכת מעוצבות מלוות אותנו כמעט בכל מקום. אנו רואים אותן בכניסה אל בתים פרטיים, מסביב למוסדות ציבור, בכניסה לבניינים משותפים ועוד. בעידן שבו ההגנה על הביטחון והשמירה על הפרטיות הם מצרכים מבוקשים, הדרישה אל גדרות מתכת גוברת והולכת מיום ליום.

אין כמעט מי שעובר על יד אתר בנייה ולא מסתקרן לדעת מה בונים, מי בונה, איך מתקדמת הבנייה, מתי זה יהיה מוכן ועוד. אך אתר בנייה הוא אומנם מקום מרתק ומרגש, אבל גם מסוכן, והחוק מחייב את בעלי האתר לנקוט בכל אמצעי הבנייה ובראשם גידור של אתר הבנייה.

החוק מחייב לגדר את אתרי הבנייה כדי למנוע סכנות, פגיעה בהולכי רגל, פגיעה באוכלוסייה הקרובה ועוד. אתרי בנייה הם אתרים מסוכנים, הם מכילים ציוד מקצועי, כבד ומסוכן כמו טרקטורים, מנופים, מלגזות, מערבלי בטון ועוד, וחומרים מסוכנים, בלוקים ואבנים כבדות, זכוכיות, ברזלים וכדומה.

גידור אתרי בנייה קשור לא רק לחזות נאה של אתר הבנייה, אלא זהו נושא בטיחותי חשוב. אתרים רבים נמצאים סמוך לאזורי מגורים, למוסדות ציבור או לשטחים ציבוריים שבהם עוברים אנשים רבים ביום. כלי העבודה הנמצאים באתר והעבודות המתבצעות בהן עלולים לסכן את הציבור ולכן יש צורך לגדר את אתרי הבנייה.

תפקיד הגדר הוא לשמש כחיץ בין המתחם הפנימי לבין האזור החיצוני, להקשות על כניסה של גורמים זרים ובלתי רצויים ולספק הגנה למשתמשי המתחם.

איסכורית הוא שם ללוחות פח המשמשים לקירוי, להקשחה ולכיסוי של מבנים, להתקנת מחיצות, להתקנת רצפות בשילוב חומרים אחרים, לצרכים רבים בענף הבנייה, להקפה של אתרי בנייה ועוד. זהו מוצר שנולד בעקבות מחקרים רבים שנערכו בתחום בארץ ובעולם. בעבר, האיסכורית נחשבה לחומר זול שנועד בעיקר למבני תעשייה ולפחונים, אך בשנים האחרונות סוגי האיסכורית השונים משתלבים גם בבניינים ובעיצובים יוקרתיים.

לגדר הבית יש שני תפקידים חשובים, היא מגנה על דיירי הבית מפני חדירה של גורמים לא רצויים ומעניקה להם פרטיות והיא מהווה אלמנט אסתטי המוסיף נוי ויופי לחזית הבית. יש סוגים שונים של גדרות, חומרים שונים, עיצובים שונים ועוד.

לשער הכניסה יש משמעות רבה הן בפן הפונקציונאלי והן בפן האסתטי. מבחינה אסתטית על שער הכניסה לשקף את הסגנון העיצובי של הבית, עליו להיות יפה ונעים, חם ומזמין. בפן הפונקציונאלי עליו להעניק הרגשת ביטחון לדיירי הבית והגנה על המרחב הפרטי שלהם.

בעלות על בית פרטי ומגורים בבית פרטי יכולים לאפשר לנו ליהנות מאיכות חיים טובה יותר. כאשר אנחנו רוצים לשדרג את איכות החיים ולהפוך את החיים בבית שלנו לטובים יותר

שער נגרר הוא שער שמטרתו להגן על הפרטיות שלכם ועל הרכוש שלכם. יש סוגים שונים של שערים נגררים, אנו בחברת "מגן גידור אחזקות בע"מ"נדע לבחור עבורכם את השער המתאים ביותר בהתאם לתנאים, לצרכים ולדרישות שלכם!

מחסומים חשמליים הם בדרך כלל מחסומים המגיעים בצורת זרוע, זרוע ישרה או זרוע מתקפלת, המאפשרים לשלוט על כניסת רכבים אל תוך מתחמים מסוימים. המחסומים החשמליים נפוצים מאוד בשל הפשטות של ההתקנה ובשל הפונקציות שהם ממלאים.

מי מאתנו לא עובר על יד אתר בנייה מגודר ואוהב להציץ לתוכו? עבור רבים מאתנו אתר בנייה הוא אתר מרתק, אנחנו אוהבים להציץ מעבר לגדר, לעקוב אחרי התקדמות העבודה, להתפעל מבניינים חדשים ההולכים ונבנים לנגד עינינו ועוד, אך אתר בנייה הוא לא רק חוויתי ומרגש, הוא גם יכול להיות אתר מסוכן, ומאוד.

שער חניה פרטי הוא שער המעניק ביטחון לבעלי הרכבים שהרכב שלהם נמצא במקום שמור ומוגן מפני גנבים ומזיקים אחרים. שער החניה יותר מחיצה והפרדה בין העוברים והשבים ולא כל אחד יכול להיכנס אל החניה ולגרום לרכב נזק. בבתים פרטיים או במוסדות ציבור יוקרתיים לשער יש תפקיד נוסף, הוא מעניק גימור מושלם ואסתטי המשתלב עם המראה החזותי של הבניין.

לשער הכניסה לחצר יש שני תפקידים, עליו לספק הגנה לדיירי הבית ולהרשים מבחינה אסתטית את העוברים והשבים ואת האורחים המגיעים אל הבית. יש סוגים שונים של שערים, יש שערים נמוכים, יש שערים גבוהים, יש שערים חשמליים, יש שערים ידניים יש שערי הזזה ויש שערי כנף ועוד. סוג השער שתבחרו תלוי בטעם האישי שלכם ובפונקציות שאותן אמור השער למלא.

יש סוגים שונים של שערי כניסה לבית, יש שערים המיועדים לצרכים דקורטיביים ויש המיועדים להעניק הגנה וביטחון. בכל סוג של שער שתבחרו חשוב לזכור כי השער הוא כרטיס הביקור של הבית, לכן גם ברכישת שער המיועד להגנה ולביטחון, כדאי להקפיד על העיצוב ועל האסתטיקה.

שערים לחניה הם מוצר חובה לכל מי שרוצה להגן על הרכב שלו ולמנוע מזרים להיכנס לחניות פרטיות. יש סוגים שונים של שערים לחניה, לכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו.

לשער לחצר יש תפקיד פונקציונאלי, הא צריך לשמור על הפרטיות של דיירי הבית ולהעניק להם הגנה מפני כניסה של אורחים לא רצויים ואנשים זרים, אך יש לו גם תפקיד אסתטי.

שער נגרר הוא השער הנוח והבטוח מבין סוגי שערים שונים. שער נגרר נקרא על שם הפעולה שלו: גרירה, אך יש המכנים אותו גם כשער הזזה. השער הנגרר הוא בדרך כלל שער חשמלי שנפתח ונסגר באמצעות שלט ומופעל על ידי מנוע.

שערים אוטומטיים הם מילה נרדפת לשערים חשמליים. הם משמשים כאמצעי הגנה יעיל ולשמירה על הפרטיות. נכון, שערים אוטומטיים אינם יכולים למנוע לחלוטין כניסה של גורמים זרים או עוינים אל תוך השטח הפרטי...

שערים חשמליים יעניקו לכם את מרב הביטחון בבית, בבית העסק, במפעל ובכל מקום. זוהי הדרך האידיאלית לשלוט על הכניסה אל המתחם הפרטי שלכם ולהבטיח כי רק אנשים מורשים יוכלו להיכנס. שערים חשמליים משתכללים כל הזמן, אם בעבר השער היה נפתח רק באמצעות שלט רחוק...

שערים חשמליים הם מוצר הנועד להעניק הגנה מרבית לבית מפני כניסה של אנשים זרים, מפני פריצות, להגן על הרכבים, על ריהוט הגינה ועוד, אך גם להוסיף למראה העיצובי של הבית.

שערים חשמליים לחניה הם שערים המיועדים למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים אל החניה הפרטית שלכם או אל החניה הציבורית. רוב השערים לחניות הם שערים חשמליים הנפתחים באמצעות חיישנים או שלט רחוק ויש שערים מתוחכמים יותר הנפתחים באמצעות הטלפון החכם ומאפשרים גם פתיחה וסגירה של השער מרחוק.

שערים חשמליים מעוצבים נראים בכל מקום, בכניסה לבתים פרטיים, בכניסה למתחמים ציבוריים, לבתי עסקים, למפעלים ועוד. השערים החשמליים המעוצבים עונים על כל הדרישות, הם חזקים, הם בטיחותיים, הם מספקים רמת הגנה גבוהה, הם נפתחים ונסגרים בקלות והם יפים, מעוצבים ומרשימים.

הבית שלנו הוא מורכב למעשה מהמון פריטים שונים. כאשר אנחנו רוצים להפוך את הבית שלנו למקום ייחודי, יוקרתי ויפה אנחנו חייבים להשקיע בעיצוב שלו. בניגוד למה שאנשים רבים חושבים כאשר אנחנו מעצבים את הבית שלנו אנחנו צריכים לשים לב לעיצוב של החלק החיצוני שלו כמו שאנחנו שמים לב לעיצוב של החלק הפנימי בו.

לשערים לבית יש מספר תפקידים, הם נועדו לסמן גבול, הם מספקים הגנה ובטיחות לדיירי הבית והם מהווים גם פריט עיצובי ואסתטי, פריט שאותו פוגש כל מי שבא לבית כבר במבט הראשון.

בכל נסיעה, בעיר ומחוץ לעיר, אפשר לראות שערים. בכניסה ליישובים, בכניסה למתחמי חניה, בכניסה לבניינים, לבתים פרטיים ועוד. יש מגוון גדול של חומרי גלם שמהם אפשר לבנות שערים, אך אם תשימו לב תראו שרוב השערים עשויים מאלומיניום ולא בכדי.

מסביב למבנים רבים קיימת גדר ובכל מקום שבו יש גדר, צריך שער. שערים מאלומיניום הם שערים נפוצים בשל היתרונות הרבים שלהם. חומר האלומיניום הוא חומר חזק, עמיד, חומר שקל לעבד אותו ויחסית למתכות האחרות הוא נחשב לחומר הזול מבין כולם.

שערי הברזל נמצאים כמעט בכל מקום. הם נחשבים לשערים עמידים וחזקים, הם מעניקים רמת הגנה גבוהה ביותר, הם מעוצבים והם יפים. השערים העשויים מברזל מעוצבים במגוון עיטורים ופיתולים מרשימים הנעשים בטכניקות חדישות ומדויקות כמו שימוש בטכניקת חיתוך בלייזר ועוד.

תפקיד השערים הוא להגן על הפרטיות ולהעניק בטיחות לדיירים, אך אי אפשר להתעלם מהאפקט העיצובי שמעניקים השערים לכל בית פרטי, מוסד ציבורי, ארגונים, חניות ועוד. בסיור בשכונות רבות ברחבי הארץ אפשר לראות שערים העשויים בצורה אומנותית ומושקעת.

שערים מעוצבים לבית, לבתי עסקים, למוסדות ציבוריים ועוד הם האלמנט הראשון שאתו נתקל כל מי שרוצה להיכנס למבנה. שער כניסה חייב להיות בטיחות ואמין, אך נוסף על כך, עליו להיות גם מרשים, יוקרתי ואסתטי. הבחירה בשער מעוצב היא חלק בלתי נפרד מההקפדה על עיצוב הבית ועל עיצוב הגינה.

שער לחצר מהווה את כרטיס הכניסה של הבית ומשדר את הטעם ואת הסגנון של בעלי הבית. השער הוא חלק בלתי נפרד מהגדר המקיפה את הבית וביחד הם מעניקים רמת הגנה גבוהה ופרטיות לדיירי הבית.

מלא פרטיך כאן